Zdjęcia Dyplomowe do Dyplomu Fotograf Kraków

Ukończenie studiów jest marzeniem każdego studenta.

Nie możemy się doczekać dnia, w którym wreszcie obronimy swoją pracę dyplomową i otrzymamy upragniony tytuł.

Dyplom ukończenia studiów jest pamiątką na całe życie.

Będziesz po niego sięgać ubiegając się o pracę, a także wspominając ten okres swojego życia po kilkudziesięciu latach. Trendy w makijażu i fryzurach na pewno się zmienią. Nie zmienią się za to najbardziej podstawowe standardy urody. Podkrążone oczy, zmęczona skóra i zaczerwienione białka nikomu nie dodają uroku.

Warto zatroszczyć się odpowiednio wcześnie o zdjęcie do dyplomu.

Przygotować się do nich, poćwiczyć pozowanie, wybrać ubranie i wyspać się. Niestety, zazwyczaj na planach się kończy, zdjęcie robimy w ostatniej chwili w zakładzie, który mamy po drodze, a później dziwimy się, że wyglądamy niekorzystnie. Bez względu na to, czy masz dużo czasu na przygotowanie się do zdjęcia, czy potrzebne Ci będzie w ciągu godziny od jego zrobienia, możesz wyglądać na nim naprawdę dobrze. Wystarczy, że wybierzesz dobrego fotografa, a nie pierwszy lepszy punkt fotograficzny.

Zdjęcia Dyplomowe do Dyplomu Fotograf Kraków Królewska 7 (2)
Zdjęcia Dyplomowe do Dyplomu Fotograf Kraków Królewska 7 (7)

Zastanawiasz się jaka jest różnica

pomiędzy zdjęciem wykonanym przez profesjonalistę, a takim z budki fotograficznej? Niby jedno i drugie zdjęcie będzie wyglądać tak samo – jednolite tło, twarz ustawiona pod wybranym przez Ciebie kątem, widoczny kawałek koszuli. Co za różnica? Różnica jest ogromna. Możesz przeprowadzić test, jeśli w to nie wierzysz. Budka fotograficzna, tak samo jak zakład dbający tylko o niską cenę swoich usług, zrobią Ci zdjęcie. To od Ciebie będzie zależeć jego wygląd. Jesteś zmęczony, masz podkrążone oczy, na suchej skórze widać pierwsze zmarszczki, a w dodatku koszula się pomięła pod kurtką? Dokładnie to samo zobaczysz na zdjęciu. W gratisie możesz dostać jeszcze czerwone źrenice i kiepski papier, na którym wydrukowane jest zdjęcie. Przecież nie o to chodzi! Nie takie zdjęcie do dyplomu chcesz zanieść do dziekanatu!

Na drugą część naszego testu wybierz się do doświadczonego fotografa, który na naukę robienia zdjęć poświęcił naprawdę dużo czasu. Profesjonaliście zależy na tym, żebyś był zadowolony z końcowego efektu. Z tego powodu możesz liczyć na wiele wskazówek podczas wykonywania zdjęcia. Szerszy uśmiech, włosy przełożone na jedno ramię, lekko przechylona głowa – to szczegóły, które mają ogromne znaczenie.

Dobry fotograf wykona kilka ujęć pod różnymi kątami,

a później pomoże Ci wybrać najlepsze z nich. Warto posłuchać jego sugestii – w końcu to człowiek, który naprawdę zna się na zdjęciach! Wykonanie dobrego ujęcia to jednak tylko część sukcesu. Prawdziwa magia zaczyna się podczas obróbki komputerowej. Doświadczony fotograf w kilka chwil usunie ślady zmęczenia z Twojej twarzy, wygładzi skórę, zmniejszy widoczność zagnieceń na koszuli i sprawi, że będziesz wyglądać naprawdę dobrze, nawet jeśli zdecydowanie się tak nie czujesz. Setki wykonanych zdjęć pozwalają na sprawną i szybką pracę. Dzięki temu gotowe zdjęcie odbierzesz po kilkunastu minutach od jego wykonania. Sam więc widzisz, że nie zajmie to więcej czasu, niż zrobienie zdjęcia w budce, a jakość ujęcia będzie zdecydowanie wyższa.

Zdjęcie do dyplomu jest bardzo ważne.

Nie pozwól, żeby Twoje wyglądało nieciekawie. Decydując się na wykonanie go u doświadczonej osoby masz pewność, że końcowy efekt spełni Twoje oczekiwania.

Uwielbiamy robić zdjęcia – jest to nasza pasja.

Dla fotografa najlepszą wizytówką jest jego portfolio. Jesteśmy dumni z wykonywanych przez nas zdjęć i zależy nam na tym, żeby i Tobie się podobały. Przyjdź i przekonaj się, że warto postawić na jakość i zaufać doświadczonej osobie.

Zdjęcia Dyplomowe do Dyplomu Fotograf Kraków Królewska 7 (3)

30-045 Kraków, ul. Królewska 7

gps: 50°04’14.6 N / 19°55’25.2 E
MPK Przystanek: Urzędnicza lub Plac Inwalidów
Tramwajem: 4, 8, 13, 14, 24
Autobusem: 139, 159, 164,169, 179, 192, 208, 501, 503, 511

Zapraszamy
od Poniedziałku do Piątku od: 9:00 – 19:00
w Sobotę otwarte od: 9:00 – 14:00

Pracownia Fotograficzna Micuda – Marcin Micuda

Zobacz: Zdjęcia do Dokumentów – Pracownia Fotograficzna Micuda, ul. Królewska 7

Królewska 7

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Wyższa Szkoła Ubezpieczeń – Uczelnia Ekonomiczno-Społeczna w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Akademia Ignatianum w Krakowie, Akademia Ignatianum w Krakowie, Akademia Muzyczna w Krakowie, Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie, Akademia Wychowania Fizycznego im. B. Czecha, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L.Solskiego, Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Wyższa Szkoła Działalności Gospodarczej, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, Wyższa Szkoła Handlowa, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości, Wyższe Seminarium Duchowne Zakonu Pijarów, Policealne Studium Plastyczne Anima Art, Cracow School of Art and Fashion Design Krakowskie Szkoły Artystyczne, AMA Film Academy, Zdjęcia do dyplomu, Zdjęcia dyplomowe, Zdjęcia 45×65, Zdjęcia do legitymacji, zdjęcia legitymacyjne, Fotograf Kraków, Pracownia Fotograficzna, Micuda, Marcin Micuda, Królewska, Królewska 7, K7, Zdjęcia do dokumentów, zdjęcia dla studentów.

About Author
micuda

Leave a Comment

Name*
Email*
Website