Sakrament Chrztu Świętego
Przenieś wspomnienia na papier…

Przenieś wspomnienia na papier…

Chrzciny to pierwszy z ważniejszych w życiu dziecka momentów, które trzeba uwiecznić, by w każdej chwili dzięki fotografiom móc cofnąć się w przeszłość i wspomnieć każdy szczegół tego wydarzenia. Chcę państwu zagwarantować pełen reportaż całego wydarzenia ukazujący naturalność chwil i zażyłość rodziców z dzieckiem a także tradycyjną sesję portretową. Szanuję rodzinne chwilę, jako fotograf działam niewidocznie, nie przysparzając stresu gościom, staram się zawsze uruchomić swój artystyczny punkt widzenia aby ze zdjęć wyciągnąć jeszcze więcej, uchwycić coś wyjątkowego.

Sakrament Chrztu Świętego - Fotograf Kraków (32)

Nie ma nic piękniejszego, niż po parunastu latach gdy nasze dzieci będą już dorosłe, sięgnąć po album i wspomnieć te lata, a także swoim wnukom pokazać pierwsze tygodnie życia ich rodziców. czasami opowieść nie jest w stanie odzwierciedlić obrazu a ja jestem pewien, że cały moment chrztu uchwycę w taki sposób, aby przeglądając karty albumu móc poczuć się tak, jakby samemu się tam stało po raz pierwszy lub po raz kolejny.

Sakrament Chrztu Świętego - Fotograf Kraków (36)

Cena

1399 zł

Jaki Jest Zakres Czasowy Pracy ?

– Jestem 30 minut przed Uroczystością oraz po uroczystości mamy czas na zdjęcia klasyczne z waszą rodziną i przyjaciółmi.

Ile Zdjęć Otrzymujemy ?

– Wszystkie dobrze wykonane fotografie.
– Otrzymujecie 1x Elegancką płytę DVD ze wszystkim zdjęciami lub Pendriva.

Czy Fotografie Są Poddawane Korekcie ?

– Wszystkie zdjęcie jakie otrzymujecie przechodzę etap kadrowania i autorskiej obróbki barwnej.
– Dodatkowo fotografie, które znajdą się w albumie przechodzą również pełny Retusz.

Fotograf na ślub Albumy Pracownia Fotograficzna Micuda (2)

Otrzymamy Album Ze Zdjęciami ?

– Dostajecie możliwość stworzenia sobie indywidualnego Albumu Tradycyjnego 30 Kart (30 stron), sami decydujecie jak będzie wyglądał.
– Wielkość Albumu: 30×30 cm, po otwarciu 30×60 cm.
– Wypełniony zdjęciami, 60 fotografii formatu 15×23 cm lub 120 fotografii 13×18 cm.

Album Tradycyjny Classic 4

* Podane ceny są cenami Netto, wystawiamy fakturę VAT.

Oczywiście jest to sztywny plan, którego nie koniecznie musimy się trzymać. Jeśli zależy Wam na różnorodności kadrów jeszcze innego spojrzenia to możemy ściągnąć drugiego fotografa z którym współpracuje. Najpierw chciałbym was poznać porozmawiać dowiedzieć się od was czego oczekujecie i w ten sposób przygotować dla Was satysfakcjonującą ofertę. Zapraszam!

Portfolio