Plener Ślubny
To niczym „tak” okazane w uwiecznionych aparatem chwilach.

Fotografia ślubna w plenerze to zawarcie na zdjęciach całej historii pary młodej. To niczym „tak” okazane w uwiecznionych aparatem chwilach.

Plener ślubny to zupełnie inna pamiątka niż zdjęcia z samego ślubu. To nie są spontaniczne chwile, które choć zawsze planowane wypadają zupełnie inaczej. Nad plenerem w przeciwieństwie do samej ceremonii możemy zapanować, stworzyć taką historię jaką pragniemy. Historię waszej miłości, pokazaną w chwilach i miejscach, które są w stanie ją odzwierciedlić.

Plener ślubny fotograf Kraków

Tu nie chodzi o to, by wybrać ładne miejsce i zapełnić tło, bo zdjęcia z duszą możemy zrobić w zwykłej piwnicy lub na pustyni gdzie nie ma nic prócz linii horyzontu, nieba i piasku – to wasze uczucie jest zarazem tłem jak i motywem przewodnim. Nie ma żadnego schematu na sesję plenerową, każda jest inna bo i związki są inne. Może być to sesja glamour jeśli taki klimat wam odpowiada, może być to sesja w lesie, górach, na boisku, spontaniczna i szalona. Jestem otwarty na wszystkie pomysły a jeśli nie jesteście pewni na co się zdecydować, wystarczy umówić się na kawę i wszystko omówimy aby nakierować się na satysfakcjonujący pomysł.

Nie wstydźcie się nikomu pokazać swoich uczuć…

Sugeruję nie idźcie za radami innych co wypada a co nie, bądźcie sobą i nie ukrywajcie swojej miłości, pokażcie ją taką jaką jest naprawdę – to gwarancja w 100% udanych zdjęć i niezapomnianej przygody.

Oczywiście jest to sztywny plan, którego nie koniecznie musimy się trzymać. Jeśli zależy Wam na różnorodności kadrów jeszcze innego spojrzenia to możemy ściągnąć drugiego fotografa z którym współpracuje. Najpierw chciałbym was poznać porozmawiać dowiedzieć się od was czego oczekujecie i w ten sposób przygotować dla Was satysfakcjonującą ofertę. Zapraszam!

Cena

Plener W Dniu Ślubu

490 zł

– Stanowczo odradzam taki system pracy, jak wiemy dzień Ślubu bywa bardzo zakręcony i wyrwać was chociaż na godzinę staje się wyzwaniem.
– Maksymalnie 1-2 godzina. 12 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz wydrukowanych w formacie 15×21. Płyta DVD.

Plener w Innym Dniu

1490 zł

– Maksymalnie 5 godzina. 40 zdjęć poddanych autorskiej. Płyta DVD. Dodatkowa FotoKsięga (10 rozkładówek) lub Album z sesji plenerowej 40 stron.
– Oczywiście jak to u mnie jest sami wybieracie swój rodzaj Albumu.

Plener Górski

1890 zł

– Maksymalnie 12 godzin liczonych z dojazdem. 40 zdjęć poddanych autorskiej. Płyta DVD. Dodatkowa FotoKsięga (10 rozkładówek) lub Album z sesji plenerowej 40 stron. .
– Oczywiście jak to u mnie jest sami wybieracie swój rodzaj Albumu.

Sesja Poślubna W Dowolniej Stylizacji

Ustalana Indywidualnie

Maksymalnie 8 godzin liczonych łącznie z przygotowaniem. 40 zdjęć poddanych autorskiej. Płyta DVD. Dodatkowa FotoKsięga (10 rozkładówek) lub Album z sesji plenerowej 40 stron. .
Oczywiście jak to u mnie jest sami wybieracie swój rodzaj Albumu.

* Podane ceny są cenami Netto, wystawiamy fakturę VAT.

Ile Zdjęć Otrzymujemy ?

– Oprócz podstawowych fotografii otrzymujecie Wszystkie dobrze wykonane fotografie poddane podstawowej korekcie oraz zdjęcia wyselekcjonowane pod obróbkę Autorską.
– Otrzymujecie 1x Elegancką płytę DVD ze wszystkim zdjęciami.

Czy Fotografie Są Poddawane Korekcie ?

– Wszystkie zdjęcie jakie otrzymujecie przechodzę etap kadrowania i autorskiej obróbki barwnej.
– Dodatkowo fotografie, które znajdą się w albumie przechodzą również pełny Retusz.

Otrzymamy Album Ze Zdjęciami ?

– Dostajecie możliwość stworzenia sobie indywidualnego Albumu Tradycyjnego 20 Kart (40 stron), sami decydujecie jak będzie wyglądał.
– Wielkość Albumu: 30 x 30 cm, po otwarciu 30 x 60 cm.
– Wypełniony zdjęciami (40 Fotografii) formatu 15 x 23 cm.
– Możecie również zamienić Swój Album na Foto-Księga (10 rozkładówek) 20 stron. Oczywiście sposób indywidualnego dopasowania zostaje taki sam.

Portfolio