MICUDA synonim Pasji
bez Filozofii tam gdzie nie jest ona potrzebna... tutaj liczy się pasja...

Bez Filozofii tam gdzie nie jest ona potrzebna… tutaj liczy się pasja…

Marcin Micuda
Marcin Micuda fotograf Kraków Micuda Synonim Pasji

Dla większości z nas pasja jest częścią życia,

czymś co łączy nas w wyjątkowy sposób pomimo wieku i różnic kulturowych. Nadaje sens naszym działaniom, sprawia, że chcemy walczyć cały czas. Jeśli się nie poddajemy, uczymy się każdego dnia na swoich błędach i porażkach, a każde zwycięstwo celebrujemy, bo wiemy, że nie można się poddawać tylko trzeba walczyć o to, co kochamy najmocniej.

Pasją może być wszystko,

tak jak i sama pasja ma niejedno oblicze. Czasem wystarczy nam, gdy nasze osiągnięcia zachowujemy dla samego siebie, nie potrzebujemy rozgłosu, ale w momencie chęci dołączenia do większej społeczności pojawia się mus wybicia wśród innych. I wcale nie chodzi o to, by być lepszym od innych, by ciągle konkurować – kochając na prawdę swoją pasję chcemy się nią dzielić, zarażać innych i czerpać przyjemność z bycia inspiracją. Wtedy nadchodzi ten moment, gdzie pasja zrzesza ludzi sprawiając, iż stajemy się częścią czegoś wielkiego, czasem nawet na skalę światową.

Wiemy jakie to ważne,

dlatego ogromną chęć sprawia nam współpraca z takim ludźmi. Nie dość, że sami czerpiemy inspirację patrząc na czyjąś determinację, to również chcemy wspierać, pomagać. Chociaż nasza pasja, a pasja osób, z którymi współpracujemy to odrębne rzeczy, łączy nas podejście do ogółu – wszyscy idziemy do przodu, próbujemy, walczymy, nie poddajemy się. Chcemy zrzeszać jak najwięcej osób działających w różnych kategoriach, chcemy z nim współpracować – pomóc im pokazać światu jak ważną jest to dla nich rzeczą i ile są w stanie od siebie oddać.

Tym razem nawiązaliśmy współpracę z dziewczynami,

których pasją są biegi. Obydwie są niezwykle oddane temu co robią, ciężko trenują i choć wyniki dla nich są również znaczące, to sam fakt i uczucia towarzyszące temu sprawiają, że pomimo porażek, biegi dalej wyzwalają w nich uczucie spełnienia. Dla nich się nie liczy, czy dzieje się to podczas zawodów, czy podczas luźnego treningu w wolny dzień, liczy się tylko to, że biegną. W momencie, gdy startują w zawodach ich pasja jest już nie tylko ich – staje się publiczna, daje natchnienie innym i budzi podziw. To musi być czymś niezwykłym, gdy wiesz, że za Tobą stoją murem ludzie dopingując Cię, trzymając za Ciebie kciuki. Potem te wszystkie odczucia zostają w raz z nimi, gdy wybierają się na samotny bieg – pomimo tego, że nikt ich nie widzi, nie krzyczy za nimi – wiedzą, że nie są same, że wielu ludzi jest po ich stronie z podziwem w oczach.

Biegaczki w podróży bieganie (2)

Dziewczyny jako pierwsze dołączają do naszego zespołu ludzi z pasją „micuda synonim pasji”. Razem będziemy tworzyć słowami i zdjęciami czym jest pasja dla nich, z nadzieją, że zainspiruje to wiele osób, które nie mają śmiałości oddać się w pełni temu co kochają. Niech czytelnicy zrozumieją, że nie ma czego się bać, a porażka to jedynie pierwszy krok do największej wygranej – naszej życiowej szansy i satysfakcji. Tak więc przygotujcie się na pasję biegaczki – opisaną osobiście przez Olę Figiel jej własnymi słowami.

micuda synonim Pasji Fotograf Kraków

Pracownia Micuda

chcemy łączyć więcej takich osób z pasją. Z nadzieją, iż na tym blogu pojawią się czytelnicy równie zawzięci i oddani to wiedzcie, że czekamy na was. Chętnie nawiążemy współpracę z każdym, kto czuję chęć podzielania się tym przed innymi, kto chce inspirować i nie tłumić tego w sobie. Nie ma nic lepszego od pasji, ponieważ prócz miłości jest to drugim największym sensem życia. To coś, co ma początek, cały czas trwa ale nigdy nie ma końca póki żyjemy. Czytajcie nas i zgłaszajcie się, jeśli będziecie chcieli nawiązać z nami współpracę, bo u nas pokażesz kim naprawdę jesteś i ile to dla Ciebie znaczy. Kontakt z Pracownią.