Sesje Indywidualne
Poczuj się dobrze w swoim ciele...

Żeby zrobić genialną sesję, która przyciąga wzrok trzeba zrobić to w sposób krzykliwy, oryginalny a zarazem pełen smaku.

Portret Męski Sesje Indywidualne Pracownia Fotograficzna Micuda

Chcemy pokazać dobry makijaż? Zaszalejmy, nie musimy się skupiać tylko na oczach i ustach, pokażmy z czym to się łączy. Tak samo jak każdą stylizację, fryzurę czy nawet samo piękno kobiety. Na wszystko jest pomysł, a co lepsze – do każdej sesji inny. Sesje w stylu fashion czy beauty to bardzo dużo zabawy i ciężkiej pracy, zawsze przed możemy zrobić burzę pomysłów i realizować każdy po kolei. Możemy wyjść po za studio albo w nim zostać. W sumie to razem możemy wszystko – liczy się jedynie chęć i dużo zapału do pracy!

Mam profesjonalne podejście
i rozumiem granice.

Z góry ustalamy na co możemy sobie pozwolić a na co nie, co pokazać a co zasłonić. Podczas sesji może nam towarzyszyć stylistka, wizażystka Twoja lub zwerbowana przeze mnie. Jeśli nie jesteś do końca pewna jakie zdjęcia chcesz zrobić zawsze możemy Ci pomóc z pomysłem i przedstawić różne propozycje i to samo się tyczy mnie – jestem otwarty na wszystko

Sesje Indywidualne Sensualne Pracownia Fotograficzna Micuda
Sesje Indywidualne Sensualne Akt Micuda Fotograf

Poczuj się dobrze w swoim ciele.

Potrzebujesz podbudować portfolio czymś zmysłowym czy jesteś na pozór zwykłą kobietą chcącą poprawić swoją samoocenę, poczuć się jak modelki lub nawet po to by sprawić chłopakowi/mężowi niezapomniany prezent. Większości ludziom akt kojarzy się z golizną – owszem, jest to golizna ale my nie będziemy robić zwykłych aktów lecz coś sensualnego, gdy nie wszystko jest odsłonięte a jest czymś tajemniczym, zmysłowym. Podczas sesji w studio możemy zagrać światłem – ubrać ciało w cień a światłem wyciągnąć co najpiękniejsze.

Chcesz spróbować swoich sił w modelingu ?
a nie masz stylistki nie musisz się martwić – znam dużo profesjonalistek, z którymi cały czas współpracuję. Cały czas będziemy rozmawiać, śmiać się i pracować. Dzięki temu wszyscy poczujemy się swobodnie, każdy w swoich obowiązkach a modelka w tym najważniejszym – pozowaniu. Niespięta osoba zupełnie inaczej panuje nad swoim ciałem, mimiką. Dzięki temu więcej wyciągniemy z sesji, pokażemy piękno a zarazem samą prawdę!

Napisz do mnie, zapytaj o szczegóły

Cena Indywidualnie

Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeby klienta.

Co otrzymujecie:

– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.
– Fotografia przygotowana pod publikację do internetu.
– Kadrowanie w proporcji 3:2 oraz 1:1 (instagram).
– Szybki czas realizacji.

* wystawiamy fakturę VAT.

Portfolio

zobacz więcej... (18)