Zdjęcia do Wizy
Nareszcie! nie wstydź się swoich zdjęć!

Zdjęcia do Wizy, wszystkich Krajów.

Kto jest podróżnikiem, ten wie, że do wielu krajów potrzebujemy przepustki inaczej zwanej wizą. Niestety wiele wiz nie jest uniwersalnych jeśli chodzi o zdjęcia ale z nami nie musicie się tym martwić, ponieważ jesteśmy w stanie spełnić każde wymogi – i te odgórne jak i wasze, jeśli chodzi o dobre zdjęcie.

Mogą państwo u nas wykonać zdjęcia do wiz do dowolnych krajów w formie zarówno cyfrowej (na maila, płytę Cd lub pendrive) oraz wydrukowanej.

Do każdego rodzaju zdjęć podchodzimy z profesjonalizmem i indywidualnie, więc na pewno nie wyjdziecie Państwo niezadowoleni z naszego studia. Jeśli nie wiedzą Państwo jak przygotować się do takiego zdjęcia zawsze służymy z pomocą.

Fotografia do Wizy Pracownia Fotograficzna Micuda

Cena

Odbiór w 5 min

50 zł
4 sztuki zdjęć do Wiz różnych formatów

Odbiór na następny dzień

45 zł
4 sztuki zdjęć do Wiz różnych formatów
Zdjęcia Do Wizy USA 600x600 pikseli
Gratis !
Retusz typu High-End - perfekcyjny retusz z dbałością o szczegóły.
Gratis !
Wysłanie zdjęć na Twojego maila.
NAGRANIE NA PŁYTĘ CD
Koszt 5 zł

Nasza cena w porównaniu do jakości i otrzymanego zdjęcia jest najniższa na rynku!

Retusz
Stosujemy Retusz typu High-End - perfekcyjny retusz z dbałością o szczegóły, stosowany przy sesjach zdjęciowych, które na co dzień widzicie w gazetach. W tym wszystkim macie korekcję włosów, ust, nosa i czego jeszcze tylko dusza zapragnie.
Jakość
Zawsze materiały dedykowane i oryginalne.
Lokalizacja
Jesteśmy zlokalizowani przy jednym z największych węzłów przesiadkowych w Krakowie. Placu inwalidów przy ulicy Królewskiej 7. Można dojechać do nas:
Tramwajem: 4, 8, 13, 14, 24
Autobusem: 139, 159, 164,169, 179, 192, 208, 501, 503, 511
Doświadczenie
Nagromadzone lata pracy własnych projektów, współpracy z różnymi firmami pozwala osiągnąć efekt, którego się nie powstydzicie pokazując zdjęcia rodzinie, przyjaciołom i znajomym.
Ilość Ujęć
Robimy kilka zdjęć póki nie osiągniemy wspólnie efektu, który Ciebie zadowoli. Pamiętaj, że warto zaufać fotografowi który swoim okiem pomoże wybrać najlepsze zdjęcie.
Szybkość
Lata doświadczenia pozwoliły na wypracowanie systemu który pozwala pracować nam szybko i sprawnie przy zachowaniu wysokiej jakości.
Cena
Nasza cena w porównaniu do jakości i otrzymanego zdjęcia jest najniższa na rynku.

Wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć do dokumentów: Dyplom, Dowód, Paszport, Prawo Jazdy, Legitymacja, Wiza, Karta Czasowego Pobytu, Biometryczne

Docinamy do każdego rozmiaru jaki potrzebujesz: 35x45mm, 45x65mm, 50x50mm, 30x40mm, 37x52mm…

My nie wstydzimy się swoich zdjęć a Ty ? … zmień to razem z nami…