Zdjęcie do dowodu osobistego i paszportu
Nareszcie! nie wstydź się swoich zdjęć!

Zdjęcie do dowodu osobistego i paszportu

Każdy z nas musi od czasu do czasu wymienić swoje dokumenty.

Niektóre z nich tracą ważność po upływie określonego czasu, inne zawierają nieaktualne już dane osobowe. Czasami konieczne jest uzyskanie nowych dokumentów, ponieważ stare zostały nam skradzione lub gdzieś je zgubiliśmy.

Dowód osobisty posiada absolutnie każdy z nas i często z niego korzystamy. Jest nam potrzebny podczas załatwiania spraw w urzędzie, przy podpisywaniu umowy z operatorem komórkowym czy dostawcą usług. Jeżeli mamy to szczęście, że wyglądamy na znacznie młodszych niż jesteśmy, dowód osobisty przyda nam się również w sklepie spożywczym czy podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi. Prawo jazdy rzadziej wyciągamy z portfela. Zazwyczaj mając go w rękach odczuwamy dumę lub smutek. Dumę, gdy chwalimy się znajomym zdanym egzaminem i wyruszamy na pierwsze przejażdżki. Smutek, gdy zatrzymała nas policja i właśnie wypisują nam mandat.

Mówi się, że przez cały rok jest dobry czas na podróżowanie, ponieważ zawsze gdzieś jest „sezon” turystyczny. O ile podczas wyjazdu do krajów Unii Europejskiej wystarczy nam dowód osobisty, to planując dalszą podróż na pewno na listę spraw do zrobienie wpisujesz sprawdzenie daty ważności paszportu. Bez niego trudno będzie poznać kulturę odległych krajów, ponieważ nawet nie kupimy biletu na samolot.

Kto z nas jest zadowolony ze swojego zdjęcia w dokumentach? Często wykonanie ich odkładamy na ostatnią chwilę, biegnąc do fotografa z wnioskiem o wydanie paszportu w drodze z pracy do urzędu. Dokumenty zostaną z nami zazwyczaj na 10 lat. Warto poświęcić chwilę na przygotowanie się do nich, żeby później z uśmiechem patrzeć na swoje zdjęcia przez cały ten czas.

Zdjęcia do dokumentów 8 szutk

Cena

Odbiór w 5 min

50 zł
8 sztuk zdjęć dokumentowych

Odbiór na następny dzień

45 zł
8 sztuk zdjęć dokumentowych
Zdjęcia do Dowodu Paszportu
Gratis !
Retusz typu High-End - perfekcyjny retusz z dbałością o szczegóły.
Gratis !
Wysłanie zdjęć na Twojego maila.
Nagranie na płytę CD
Koszt 5 zł

Nasza cena w porównaniu do jakości i otrzymanego zdjęcia jest najniższa na rynku!

Retusz
Stosujemy Retusz typu High-End - perfekcyjny retusz z dbałością o szczegóły, stosowany przy sesjach zdjęciowych, które na co dzień widzicie w gazetach. W tym wszystkim macie korekcję włosów, ust, nosa i czego jeszcze tylko dusza zapragnie.
Jakość
Zawsze materiały dedykowane i oryginalne.
Lokalizacja
Jesteśmy zlokalizowani przy jednym z największych węzłów przesiadkowych w Krakowie. Placu inwalidów przy ulicy Królewskiej 7. Można dojechać do nas:
Tramwajem: 4, 8, 13, 14, 24
Autobusem: 139, 159, 164,169, 179, 192, 208, 501, 503, 511
Doświadczenie
Nagromadzone lata pracy własnych projektów, współpracy z różnymi firmami pozwala osiągnąć efekt, którego się nie powstydzicie pokazując zdjęcia rodzinie, przyjaciołom i znajomym.
Ilość Ujęć
Robimy kilka zdjęć póki nie osiągniemy wspólnie efektu, który Ciebie zadowoli. Pamiętaj, że warto zaufać fotografowi który swoim okiem pomoże wybrać najlepsze zdjęcie.
Szybkość
Lata doświadczenia pozwoliły na wypracowanie systemu który pozwala pracować nam szybko i sprawnie przy zachowaniu wysokiej jakości.
Cena
Nasza cena w porównaniu do jakości i otrzymanego zdjęcia jest najniższa na rynku.

Wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć do dokumentów: Dyplom, Dowód, Paszport, Prawo Jazdy, Legitymacja, Wiza, Karta Czasowego Pobytu, Biometryczne

Docinamy do każdego rozmiaru jaki potrzebujesz: 35x45mm, 45x65mm, 50x50mm, 30x40mm, 37x52mm…

My nie wstydzimy się swoich zdjęć a Ty ? … zmień to razem z nami…