O Pracowni Fotograficznej Micuda
fotografia która Cię uzależni...

Dla większości z nas pasja jest częścią życia,

czymś co łączy nas w wyjątkowy sposób pomimo wieku i różnic kulturowych. Nadaje sens naszym działaniom, sprawia, że chcemy walczyć cały czas. Jeśli się nie poddajemy, uczymy się każdego dnia na swoich błędach i porażkach, a każde zwycięstwo celebrujemy, bo wiemy, że nie można się poddawać tylko trzeba walczyć o to, co kochamy najmocniej.

Bez Filozofii tam gdzie nie jest ona potrzebna… tutaj liczy się pasja…

Pasją może być wszystko,

tak jak i sama pasja ma niejedno oblicze. Czasem wystarczy nam, gdy nasze osiągnięcia zachowujemy dla samego siebie, nie potrzebujemy rozgłosu, ale w momencie chęci dołączenia do większej społeczności pojawia się mus wybicia wśród innych. I wcale nie chodzi o to, by być lepszym od innych, by ciągle konkurować – kochając na prawdę swoją pasję chcemy się nią dzielić, zarażać innych i czerpać przyjemność z bycia inspiracją. Wtedy nadchodzi ten moment, gdzie pasja zrzesza ludzi sprawiając, iż stajemy się częścią czegoś wielkiego, czasem nawet na skalę światową.

Szpiglasowa Przełęcz Pracownia Fotograficzna Tatry (13)

Nasz cel:

Jak bardzo klient może być usatysfakcjonowany z efektu końcowego swojego zlecenia? Na pewno nie w 100% gdy trafi na twórcę, którzy nie tworzy z samej pasji tworzenia a jedynie dla zarobku. Co to za dzieło, które nie ma duszy? My oddajemy w to całe serce łącząc wasze wymagania z naszą pracą, energią i wkładaną w to jakością. Jeśli my będziemy zadowoleni z uzyskanego efektu, również Państwo się nie rozczarują, gdy zaprezentujemy wam wykonane zlecenie. Dla nas największą satysfakcją jest radość i zadowolenie klienta.

Fotograf Kraków Marcin Micuda Królewska7 HCF ADA Tatomir

Więcej niż tylko zdjęcia:

Nie dzielimy fotografii na kategorie, niezależnie czy naszym zadaniem jest wykonać sesję zdjęciową do magazynu mody czy zdjęcie do dowodu realizujemy się w temacie z takim samym zaangażowaniem. Nie musicie się obawiać, że po wyjściu z zakładu nigdy więcej nie wyciągnięcie zdjęcia z portfela na światło dzienne, ponieważ nie pozwolimy Wam wyjść niezadowolonym z efektu końcowego. Z przyjemnością jak również dyskretnie uwieczniamy wasze chwile i emocje podczas najważniejszych wydarzeń waszego życia (śluby, rodzinne imprezy i inne okoliczności). Doskonale pojęliśmy zasady jak najlepszej prezentacji osoby/produktu i podczas każdej sesji potrafimy wydobyć duszę. W naszej pracowni przygotowujemy również dla Państwa tradycyjne albumy, nowoczesne Foto-Książki oraz drewnie lub klasyczne foto-obrazy. Prowadzimy również sklep online z różnymi foto-prezentami.

Enix Reklama Fotograf Kraków (7)

Działania:

Do każdego zlecenia podchodzimy z profesjonalizmem i indywidualnością. Nawet jeśli temat już kiedyś pojawił się podczas naszej pracy nigdy nie podchodzimy do niego na takiej samej zasadzie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest odrębną jednostką nastawianą na inny, chodź czasami podobny efekt. Najważniejszym dla nas jest ukierunkować się dla Pana/Pani jako klienta i dostosować się do wszystkich zaleceń aby sprostać wszelkim oczekiwaniom. Gwarantujemy swobodę przed obiektywem i dbamy o komfort podczas pracy. Zdajemy sobie sprawę, że większość fotografii zostaje na całe lata, dlatego bardzo ważne jest aby po dłuższym czasie nadal Państwo czuli zadowolenie z efektów.

Backstage - ICE KRAKÓW Congress Centre Piękne Bohaterki (12)

Kluczowe zasady:

Wielu wykonawców teraz idzie na łatwiznę stosując zamienniki lub produkty z niższej półki nastawiając się na większą ilość jednorazowych klientów i zarobek. My tego stanowczo unikamy, w pierwszej kolejność jest zadowolenie klienta. Zależy nam aby Państwo po realizacji zamówienia wracali do nas zadowoleni po kolejne, dlatego w naszej Pracowni stosujemy tylko oryginalne i markowe materiały eksploatacyjne. Bazując na naszym doświadczeniu możemy podarować Państwu najlepszą pamiątkę na lata dzięki uzyskaniu najwyższej jakości.

Spacer z Fotografem Kraków Milena (40)

Dlaczego Pracownia ? :

Podczas długoletniej pracy w studiu fotograficznym z bezpośrednią obsługą klienta nie miałem możliwości w pełni otwarcia skrzydeł. W tym okresie dużo pomysłów zapisanych na kartce lądowało do szuflady. Mając już spore portfolio dzięki zleceniom dla takich firm jak Kulig, Enix, Vayer czy współpracy ze szkołą Beauty Art – Beaty Małachowskiej, znając wasze oczekiwania i swoje doświadczenie oraz umiejętności mogę dzięki temu jeszcze lepiej zaspokoić wasze potrzeby (sprostać waszym oczekiwaniom).  Jestem osobą ambitną i otwartą na wyzwania, chcącą się rozwijać i realizować, tworzyć nowe projekty i przy tym cieszyć się  z wykonywanej pracy dla Państwa jak i samego siebie.

Marcin Micuda:

Micuda Marcin Fotograf Kraków Zdjęcia do dokumentów

Osobiście uważam, że jestem osobą (albo artystą), która próbuje połączyć tradycję z nowoczesnością. A jeszcze lepiej pokazać nowoczesność w tradycyjny sposób. Fascynuje mnie fotografia analogowa – jest to dziedzina, której chce się oddać w całości na ile tylko pozwolą mi czas i środki. Uwielbiam portretować światło, które jest głównym elementem fotografii analogowej, w końcu w tej dziedzinie nie wyciągniemy go za pomocą photoshopa. W innym wypadku uwielbiam portretować światło – sprawiać by nabrało charakteru poprzez modelkę a nie na odwrót i to samo tyczy się pejzaży. To światło musi stać się głównym elementem a widok jedynie tłem dla jego niezwykłości. Skupiam się również na rzemieślnictwie czyli tak zwanej jakości, dzięki której udało mi się nawiązać współpracę z takimi firmami jak Enix (produkcja grzejników), czy kulig (obuwie skórzane). Często również muszę podołać niekonwencjonalnym zleceniom jak firma Vayer – wyjątkowa armatura łazienkowa – w końcu przedstawienie umywalki czy nawet grzejnika  wymaga niezwykłego skupienia oraz kreatywności!

Co mówią o nas Klienci: