Zdjęcia do Dyplomu
Nareszcie! nie wstydź się swoich zdjęć!

Zdjęcia do Dyplomu

Ukończenie studiów jest marzeniem każdego studenta.

Nie możemy się doczekać dnia, w którym wreszcie obronimy swoją pracę dyplomową i otrzymamy upragniony tytuł.

Dyplom ukończenia studiów jest pamiątką na całe życie.

Będziesz po niego sięgać ubiegając się o pracę, a także wspominając ten okres swojego życia po kilkudziesięciu latach. Trendy w makijażu i fryzurach na pewno się zmienią. Nie zmienią się za to najbardziej podstawowe standardy urody. Podkrążone oczy, zmęczona skóra i zaczerwienione białka nikomu nie dodają uroku.

Warto zatroszczyć się odpowiednio wcześnie o zdjęcie do dyplomu.

Przygotować się do nich, poćwiczyć pozowanie, wybrać ubranie i wyspać się. Niestety, zazwyczaj na planach się kończy, zdjęcie robimy w ostatniej chwili w zakładzie, który mamy po drodze, a później dziwimy się, że wyglądamy niekorzystnie. Bez względu na to, czy masz dużo czasu na przygotowanie się do zdjęcia, czy potrzebne Ci będzie w ciągu godziny od jego zrobienia, możesz wyglądać na nim naprawdę dobrzeWystarczy, że wybierzesz dobrego fotografa, a nie pierwszy lepszy punkt fotograficzny.

Zastanawiasz się jaka jest różnica

pomiędzy zdjęciem wykonanym przez profesjonalistę, a takim z budki fotograficznej? Niby jedno i drugie zdjęcie będzie wyglądać tak samo – jednolite tło, twarz ustawiona pod wybranym przez Ciebie kątem, widoczny kawałek koszuli. Co za różnica? Różnica jest ogromna. Możesz przeprowadzić test, jeśli w to nie wierzysz. Budka fotograficzna, tak samo jak zakład dbający tylko o niską cenę swoich usług, zrobią Ci zdjęcie. To od Ciebie będzie zależeć jego wygląd. Jesteś zmęczony, masz podkrążone oczy, na suchej skórze widać pierwsze zmarszczki, a w dodatku koszula się pomięła pod kurtką? Dokładnie to samo zobaczysz na zdjęciu. W gratisie możesz dostać jeszcze czerwone źrenice i kiepski papier, na którym wydrukowane jest zdjęcie. Przecież nie o to chodzi! Nie takie zdjęcie do dyplomu chcesz zanieść do dziekanatu!

Na drugą część naszego testu wybierz się do doświadczonego fotografa, który na naukę robienia zdjęć poświęcił naprawdę dużo czasu. Profesjonaliście zależy na tym, żebyś był zadowolony z końcowego efektu. Z tego powodu możesz liczyć na wiele wskazówek podczas wykonywania zdjęcia. Szerszy uśmiech, włosy przełożone na jedno ramię, lekko przechylona głowa – to szczegóły, które mają ogromne znaczenie.

Dobry fotograf wykona kilka ujęć pod różnymi kątami,

a później pomoże Ci wybrać najlepsze z nich. Warto posłuchać jego sugestii – w końcu to człowiek, który naprawdę zna się na zdjęciach! Wykonanie dobrego ujęcia to jednak tylko część sukcesu. Prawdziwa magia zaczyna się podczas obróbki komputerowej. Doświadczony fotograf w kilka chwil usunie ślady zmęczenia z Twojej twarzy, wygładzi skórę, zmniejszy widoczność zagnieceń na koszuli i sprawi, że będziesz wyglądać naprawdę dobrze, nawet jeśli zdecydowanie się tak nie czujesz. Setki wykonanych zdjęć pozwalają na sprawną i szybką pracę. Dzięki temu gotowe zdjęcie odbierzesz po kilkunastu minutach od jego wykonania. Sam więc widzisz, że nie zajmie to więcej czasu, niż zrobienie zdjęcia w budce, a jakość ujęcia będzie zdecydowanie wyższa.

Zdjęcia do Dyplomu Pracownia Fotograficzna

Zdjęcie do dyplomu jest bardzo ważne.

Nie pozwól, żeby Twoje wyglądało nieciekawie. Decydując się na wykonanie go u doświadczonej osoby masz pewność, że końcowy efekt spełni Twoje oczekiwania.

Uwielbiamy robić zdjęcia – jest to nasza pasja.

Dla fotografa najlepszą wizytówką jest jego portfolio. Jesteśmy dumni z wykonywanych przez nas zdjęć i zależy nam na tym, żeby i Tobie się podobały. Przyjdź i przekonaj się, że warto postawić na jakość i zaufać doświadczonej osobie.

Cena

Odbiór po około 5 min

60 zł
8 sztuk zdjęć dyplomowych 45x65mm

Odbiór na następny dzień

55 zł
8 sztuk zdjęć dyplomowych 45x65mm
Zdjęcie do Dyplomu dla Studentów
Gratis !
Retusz typu High-End - perfekcyjny retusz z dbałością o szczegóły.
Gratis !
Wysłanie zdjęć na Twojego maila.
Nagranie na płytę CD
Koszt 5 zł
Zdjęcie do Dyplomu Zdjęcia Dyplomowe Fotograf Kraków
Zdjęcie do Dyplomu Zdjęcia Dyplomowe Fotograf Kraków
Zdjęcia do Dyplomu Fotograf Kraków

Nasza cena w porównaniu do jakości i otrzymanego zdjęcia jest najniższa na rynku!

Retusz
Stosujemy Retusz typu High-End - perfekcyjny retusz z dbałością o szczegóły, stosowany przy sesjach zdjęciowych, które na co dzień widzicie w gazetach. W tym wszystkim macie korekcję włosów, ust, nosa i czego jeszcze tylko dusza zapragnie.
Jakość
Zawsze materiały dedykowane i oryginalne.
Lokalizacja
Jesteśmy zlokalizowani przy jednym z największych węzłów przesiadkowych w Krakowie. Placu inwalidów przy ulicy Królewskiej 7. Można dojechać do nas:
Tramwajem: 4, 8, 13, 14, 24
Autobusem: 139, 159, 164,169, 179, 192, 208, 501, 503, 511
Ilość Ujęć
Robimy kilka zdjęć póki nie osiągniemy wspólnie efektu, który Ciebie zadowoli. Pamiętaj, że warto zaufać fotografowi który swoim okiem pomoże wybrać najlepsze zdjęcie.
Szybkość
Lata doświadczenia pozwoliły na wypracowanie systemu który pozwala pracować nam szybko i sprawnie przy zachowaniu wysokiej jakości.
Doświadczenie
Nagromadzone lata pracy własnych projektów, współpracy z różnymi firmami pozwala osiągnąć efekt, którego się nie powstydzicie pokazując zdjęcia rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

My nie wstydzimy się swoich zdjęć a Ty ? … zmień to razem z nami…