Przegrywanie Kaset VHS – VHS-C – Video-8 – Hi8 – miniDV – Digital8 – Magnetofonowych – Audio

Usługa przegrywania, chwilowo zatrzymana.

Przegrywanie Kaset Audio VHS Magnetofonowych Video Pracownia fotograficzna Kraków Królewska 7 (1)Lubisz wracać wspomnieniami do pięknych chwil z przeszłości?

Ślub rodziców, narodziny dziecka, pierwsze święta we własnym domu? Są takie momenty, które na trwałe zostają w naszej pamięci i możemy bez końca odtwarzać je i przywoływać wspomnienia.

Niestety, inaczej jest z nagraniami z kamer. Technika idzie do przodu i stare nagrania są obecnie niewiele warte, ponieważ nie jesteś w stanie ich odtworzyć. Nie pozwól, żeby piękne chwile odpływały w niepamięć jak kasety VHS! Już teraz możesz skorzystać z nowości w naszej ofercie. Przegrywanie kaset VHS i kaset audio magnetofonowych sprawi, że domowe archiwum wspomnień będzie miało również inne funkcje niż tylko zbieranie kurzu.

Filmy i dźwięk zapisywane są w wysokiej jakości na płyty DVD. Dzięki temu możesz bez przeszkód obejrzeć je w domowym odtwarzaczu lub pożyczyć dalekim krewnym podczas zjazdu rodzinnego. Płyty DVD zajmują znacznie mniej miejsca niż kasety VHS, są mniej podatne na uszkodzenia, a w dodatku są obecnie najpopularniejszym nośnikiem plików audio i video, zostawiając w tyle zarówno kasety, jak i technologię Blu-ray.

Skorzystaj z naszej oferty i uchroń przed zniszczeniem nagrania pierwszych kroków dziecka, ważnych wydarzeń rodzinnych i beztroskich wakacji. Wymień domowe archiwum na format DVD, a zaoszczędzone miejsce wykorzystaj na coś ciekawszego niż stos starych kaset.

Szanujemy pracę innych osób. Z tego powodu kopiujemy jedynie te filmy i nagrania dźwiękowe, do których posiadasz prawa autorskie.

Kaset VHS – VHS-C – Video-8 – Hi8 – miniDV – Digital8

Przy kasetach Digital8 i miniDV – trzeba pamiętać o zabraniu własnej kamery wraz z kasetami.

Na płycie DVD mieści się około 2 godzin materiału filmowego  w dobrej jakości. Nie zgrywany w niższych standardach.

Przegrywanie z Podglądem
Zostaje zgrany cały materiał, następnie zostaje on przeglądnięty i zostają wycięte zakłócenia, czarna plansza ( zasłonięty obiektyw, nogi itp. ).

60 zł / 1h - materiału

Kaseta Magnetofonowa – Audio

Na płycie CD Audio mieści się do 80 minut materiału dźwiękowego. Na życzenie klienta nagrywamy również w mp3.

Kaseta Magnetofonowa
Zgrywamy cały materiał bez wglądu do niego - usuwamy tylko widoczne zakłócenia na osi czasu.

60 zł / 1h - materiału

Kopia tej samej płyty
Wykonanie kopi DVD, tej samej płyty

16 zł