Tablo
Pokażmy z dumą pamiątkę z lat szkolnych...

Pokażmy z dumą pamiątkę z lat szkolnych oraz wracajmy do niej z przyjemnością przez następne lata. Tablo to idealny sposób na udokumentowanie lat nauki z osobami z klasy, z którymi tyle przeżyliśmy.

Tablo Szkolne Uczelniane Pracownia Fotograficzna Micuda Kraków Fotograf PSP

Nie wszyscy są zawsze nastawieni pozytywnie do pamiątkowych zdjęć, które za często kojarzą nam się z ujęciem do legitymacji, dlatego też kiedy przychodzi mi się zmierzyć z tym zadaniem to ze wszystkich sił próbuję obrócić to w dobrą zabawę i zapewnić dzieciakom pełen komfort, dzięki czemu kilka zdjęć zmienia się w niezapomnianą przygodę z obiektywem.

Tablo Szkolne Uczelniane Pracownia Fotograficzna Micuda Kraków Fotograf (1)

Oferta kierowana jest dla wszystkich placówek od przedszkoli po studia. Nasza pracownia podchodzi do tego zadania odpowiedzialnie, co wiąże się z przyjemną atmosferą  oraz indywidualnym podejściem do każdej dorosłej osoby lub dziecka. Jako fotografowi zależy mi aby każdy był zadowolony ze swojego ujęcia, oferuję również retusz i korektę. Możemy wykonać zdjęcia pojedynczych osób lub grupowe w zależności od oczekiwań.

Tablo Szkolne Uczelniane Pracownia Fotograficzna Micuda Kraków Fotograf (2)

Stwórzmy razem w kilku ujęciach historię, która zawrze w sobie wspólnie spędzone lata i będzie przynosić na myśl wszystkie przyjemne chwile, które zostały spędzone w danym gronie. Niech każdy z uczniów pokazuje z dumą swoje tableau i miło wspomina szkolny okres.

Cena

Oferta

Tablo Małe 21 x 30 | 40 zł
Tablo Duże 30 x 40 | 50 zł
Zdjęcie Klasowe 15 x 21 | 20 zł*
Zdjęcie Legitymacyjne 3,5 x 4,5 | 30 zł**
Zdjęcie Dyplomowe 3,5 x 4,5 | 30 zł**

* Zdjęcia dla Szkoły Podstawowej / Średnij
** 5 zł przy zakupie Tablo

Co otrzymujecie:

Tablo oraz zdjęcia drukowane są na papierze fotograficznym bardzo wysokiej jakości.

Na życzenia udostępniamy zdjęcia legitymacyjne oraz dyplomowe w formie elektronicznej.

* wystawiamy fakturę VAT.