Bal Maturalny i Wydziałowy
Niezapomniana Zabawa...

W zdjęciach studniówkowych, balowych, rzecz która odróżnia tę sesje od innych to taka, że nie jest wykonywana pod jednego klienta. Trzeba całą uroczystość (a może imprezę?) uchwycić tak, by każdy na niej obecny mógł potem jasno stwierdzić: „o, to moja pamiątka!”.

Bal Maturalny Wydziałowy Uczelnia Pracownia Fotograficzna Micuda (15)

Zazwyczaj osób, par jest wiele i nie można nikogo przeoczyć. Liczy się refleks ale nie tylko – trzeba się odnaleźć wśród młodych, współpracować z nimi i wręcz tańczyć z aparatem. Na całe szczęście w tym wszystkim nie jestem sam, zawsze jest ze mną drugi fotograf. Dzięki nam żadne chwile nie umkną, tak jak i pary, nawet te chowające się przed obiektywem. Gdy jest dwóch fotografów wiele sytuacji można uchwycić z dwóch różnych spojrzeń i innych perspektyw.

Niezapomniana zabawa… Od początku do końca – sesja grupowa, osobne portrety par, polonez i tańce – wszystko zostanie uwiecznione w sposób naturalny i nieprzesadnie pozowany. Nie zamierzam nikogo rozstawiać po kątach, bo to nie są zdjęcia gdzie trzeba udawać kogoś innego tylko pokazać siebie, radość a czasami nawet uczucia. ? Jestem otwartą osobą, śmiało zapraszam do siebie jeśli macie jakieś pomysły podczas imprezy do uwiecznienia, razem z drugim fotografem nie gryziemy i nie trzymamy się sztywnych zasad. Liczy się tylko wasze zadowolenie ze zdjęć, dzięki którym będzie mogli cofać się do czasów studniówki przez wiele następnych lat!.

Bal Maturalny Wydziałowy Uczelnia Pracownia Fotograficzna Micuda (27)

Cena

Indywidualnie

Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeby klienta.

* wystawiamy fakturę VAT.

Portfolio

zobacz więcej... (29)