Zdjęcia Curriculum Vitae
CV to wizytówka naszego życia zawodowego....

Wizerunek w CV jest ważną częścią prezentacji naszej osoby.

CV to wizytówka naszego życia zawodowego, oprócz doświadczenia i umiejętności w znalezieniu pracy liczy się również prezentacja naszej osoby poprzez zdjęcie wizerunkowe. Fotografia musi być dobrej jakości a nasza osoba musi wyglądać profesjonalnie. Jeśli nasze poszukiwania opierają się na poważnych zawodach ważne jest aby zachować pewne standardy: potrzebujemy zdjęcia wizerunkowego, które ukazuje nas w przybliżonym wydaniu w jakim będziemy wyglądać za biurkiem, biała koszula, marynarka, swobodna poza i również uśmiech, który zachęca do nas potencjalnych klientów. Jeśli szukamy pracy, w której liczy się jedynie kontakt z różnym klientem musimy się pokazać od naszej bardziej codziennej strony, albowiem potencjalna barmanka może zostać inaczej odebrana będąc w garsonce niż luźno ubrana, uśmiechnięta kobieta. Pamiętajmy więc, aby nasze zdjęcie do CV było przemyślane pod względem kierunku poszukiwań i zwróćmy uwagę na to, że niezależnie od tego pracodawca częściej wybiera pod uwagę profesjonalne zdjęcia, na których jesteśmy dobrze widoczni od tych wykonanych w domowych warunkach, które często są ciemne, nieostre lub ziarniste.

Zdjęcia do CV wykonujemy na białym tle, co pozwala uwydatnić nasz wizerunek i nie zakłócać go rozproszonym tłem. Zdjęcie obejmuje nasze popiersie z profesjonalnym retuszem. Nie ma potrzeby ustalania konkretnego terminu, czas trwania usługi od 10 do 20 minut (czas na życzenie klienta może się wydłużyć jeśli potrzebują państwo np. dwa warianty w różnym stroju).

Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach fotografii z naciskiem na pracę z ludźmi

(również z profesjonalnymi modelkami), dlatego jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny efekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Podczas rozmowy przed wykonaniem usługi podchodzimy do każdego Klienta w indywidualny sposób, aby następnie Klient dostał od nas to, czego oczekuje.

Zdjęcia Curriculum Vitae do CV Fotograf Kraków
Zdjęcia Curriculum Vitae do CV Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna Micuda

Cena

CV

60 zł / szt

Dodatkowo

Jeżeli będzie się Państwo podobała większa ilość ujęć, to istnieje możliwość dokupienia kolejnych kadrów.

40 zł / szt.

Zdjęcia Curriculum Vitae do CV Fotograf Kraków Micuda

Co otrzymujecie:

– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.
– Fotografia przygotowana pod publikację do internetu.
– Kadrowanie w proporcji 3:2 oraz 1:1.
– Wersja Czarno-Biała oraz Kolorowa.
– Szybki czas realizacji.

* Podane ceny są cenami Netto, wystawiamy fakturę VAT.

My nie wstydzimy się swoich zdjęć a Ty ? … zmień to razem z nami…