Fotografia Rodzinna Spacer z Fotografem
Obdaruj siebie i bliskim najlepszym prezentem …

Obdaruj siebie i bliskim najlepszym prezentem …

Fotografia Rodzinna Spacer z Fotografem Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna

Sesje rodzinne są również świetnym pomysłem na prezent, dla dziadków lub członków rodzinnych z którymi np. ze względu na obecność nie możecie się dzielić wszystkimi chwilami. Dzięki profesjonalnej fotografii możemy sprawić, by poczuli się bliżej rodziny i podzielili waszą radość. Na parę godzin będę waszym cieniem, który nie pominie żadnej chwili, uchwyci radość, uczucia i bliskość jaka was łączy.

Wszyscy wiemy jak szybko dzieci dorastają, chociaż jesteście razem na co dzień umykają poznawać świat, cały czas w ruchu i zabawie. Są to chwile, które zbyt trudno zatrzymać na długo dlatego chciałbym się wam zaoferować ze swoją pomocą. Nieważne czy plener, czy dom możemy spędzić razem pół dnia odzwierciadlając codzienne życie na zawsze, by kiedyś gdy dzieci dorosną móc do tego wrócić. Jestem bardzo kontaktową osobą, oraz doświadczoną w pracy z dziećmi – najważniejsze by pociechy nie bały się obcej osoby i mogły swobodnie zachowywać przed obiektywem. Również jestem otwarty na wszystkie propozycje co do miejsca czy sposobu wykonania takiej sesji – jesteście fanami gór? To idziemy w góry. Pragniecie niezapomnianego pikniku? Nie ma problemu, znajdziemy najpiękniejszą łąkę jaka istnieje. Możemy nawet zrobić domowe zdjęcia, odzwierciedlić rodzinną sobotę lub niedziele – nawet z rodzinnego śniadania zrobić coś wyjątkowego.

Fotografia Rodzinna Spacer z Fotografem Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna 2

Cena

Plener - Spacer z Fotografem

1490 zł

Czas zdjęciowy: do 2h
Ilość zdjęć finalnie poddanych korekcie: 20 sztuk wybranych przez Państwa oraz odbitkę 15×23 z każdego wybranego ujęcia.

Dodatkowo

Jeżeli będzie się Państwo podobała większa ilość zdjęć po wykonaniu sesji zdjęciowej, to istnieje możliwość dokupienia kolejnych kadrów.

60 zł / szt.

Co otrzymujecie:

– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.
– Fotografia przygotowana pod publikację do internetu.
– Wersja Czarno-Biała oraz Kolorowa.
– Odbitkę 15×23 z każdego wybranego ujęcia.

* Podane ceny są cenami Netto, wystawiamy fakturę VAT.

Portfolio