Renowacja / Reprodukcja
Odkryj na nowo Magię starych zdjęć…

Zdjęcia do renowacji w zależności od stanu często wymagają ogromnego doświadczenia i umiejętności.

To nie jest praca na zasadzie kopiuj + wklej i zamaluj tylko czasochłonne zajęcie, które wymaga znajomości programów graficznych i Digital painting albowiem często pewne warstwy trzeba stworzyć od zera zachowując przy tym identyczną kolorystykę i fakturę.

Akurat umiejętności jarenowacja-reprodukcja-starcyh-zdjec-pracownia-fotograficzna-krolewska-7-micudak i doświadczenia mi nie brak, dlatego jeśli dotrzecie do mnie z bardzo uszkodzonym zdjęciem nie powiem, że tego nie da się zrobić jak i również nie zabiorę zdjęcia aby stworzyć niezadawalający i nieestetyczny efekt. Gwarantuję dbałość o każdy szczegół i profesjonalizm.

Odkryj na nowo Magię starych zdjęć…

Wygrzebaliście stare fotografie rodzinne po pradziadkach i dziadkach lub swoje stare zbiory, które nie były zapisane jako pliki w komputerze? Schowaliście te zniszczone do szuflady skłonni o nich zapomnieć z myślą, że nie da się już ich naprawić? Jeszcze nic straconego – owszem, starej fotografii nie naprawimy, ale jesteśmy zdolni za pomocą programów graficznych przywrócić zdjęcie do niemalże pierwotnego stanu.

renowacja-reprodukcja-starcyh-zdjec-pracownia-fotograficzna-krolewska-7-micuda-renowacjeCzęsto się zdarza, że wywołane odbitki zostają w jakiś sposób uszkodzone – połamane, przytargane, zalane lub zniszczone i wyblakłe przez bieg czasu – zdjęcie już nie nadaje się do pokazywania, ramki czy albumu, ale przywrócenie go do idealnego stanu jest możliwe dzięki technologii. Po renowacji otrzymacie nowe odbitki bez wad w dowolnym rozmiarze oraz zapis na płycie Cd.

Umiejętnie dokonujemy wszelkich napraw zgodnie z wytycznymi klientami, więc nie ma obaw, by wasze stare, zniszczone ale cenne zdjęcie po naprawie straciło swój wyjątkowy, staromodny klimat.

Zabiegi Naprawcza - poznaj co robimy:

Zagniecenia
Najbardziej popularny problem przy starych fotografiach to zagniecenia powstałe na rogach bądź przechodzące prosto przez środek zdjęcia. Często wpływ na to miało nieodpowiednie przechowywanie fotografii.
Z naszą pomocą nie pozostawimy widocznego śladu w pełni usuwając szpecące zagniecenie.
Kurz
Powierzchnia zdjęcia bardzo często albo ośmielę się powiedzieć zawsze nosi na sobie cienką warstwę kurzu. Odrobinki pyłów które niemal weszły w zdjęcie. Dzięki swojej technice pracy te drobne skazy możemy w pełni usunąć.
Rysy
Problem, który pojawia się kiedy zbyt często wyciągamy zdjęcia ze swoich zbiorów. Pokazujemy rodzinie wyciągając ze swojego Albumu. Widoczne zarysowania na zdjęciu ujawniają się jeszcze bardziej po zeskanowaniu materiału. Jest to problem z którym również świetnie sobie radzimy zachowując głębie Twojego zdjęcia.
Plamy
Myślę, że nieraz zdarzył się wypadek w postaci wylania jakiegoś gorącego napoju na książkę czy jakieś dokumenty. Ze zdjęciami jest bowiem to samo z tym, że nazwał bym go bardzo nieszczęśliwym wypadkiem. Jak już się przytrafiło daj obeschnąć tej plamie i się nie martw równie sprawnie radzimy sobie takim problem cyfrowo.
Barwa
Nieraz spotkałeś się z czerwonym odcieniem na fotografii ? Nie martw się jest to powszechny problem nad którym doskonale panujemy i bez problemu popracujemy nad barwą by przywrócić im dawny blask koloru.
Kontrast i Ostrość
Popracujemy nad osiągnięciem idealnego kompromisu nieostrej fotografii. Wykorzystując nasze doświadczenie i praktykę sprawimy że detal będzie widoczny nie tracąc charakteru zdjęcia.
Ubytki
Oderwany fragment zdjęcia, widoczna tylko cześć twarzy. Przy takich zdjęciach możemy naprawdę się wykazać. Otworzymy dla Ciebie uszkodzone fragmenty. Przywrócimy dla Ciebie w pełni Magię zdjęcia.
Koszt Renowacji
Cena Renowacji zdjęcie jest indywidualna, zależna od stopnia zniszczenia fotografii.