Portret Rodzinny w Domu
Codzienność ukazana w Domowym zaciszu ....

Codzienność ukazana w Domowym zaciszu ….

Portret Rodzinny w domu fotograf Kraków

Czasami najlepsza pamiątka to ukazanie codzienności na kilku dobrych zdjęciach – dlatego też jeśli zdjęcia w parku lub w studiu niespełnianą waszych oczekiwań i wolicie domowe zacisze to możecie na nas liczyć. Możemy poświęcić kilka godzin na lekko stylizowane zdjęcia w waszym domu, które mimo pozowania cieszą bardzo naturalnym efektem – jednym słowem codzienność wysokiej jakości! Jeśli nie macie Państwo czasu w tygodnie spokojnie możecie na nas liczyć również weekendami, jesteśmy w stanie się również dostosować do pory dnia. Domowa sesja zdjęciowa to świetny pomysł aby uzupełnić swoje albumy.

Wszyscy wiemy jak szybko dzieci dorastają, chociaż jesteście razem na co dzień umykają poznawać świat, cały czas w ruchu i zabawie. Są to chwile, które zbyt trudno zatrzymać na długo dlatego chciałbym się wam zaoferować ze swoją pomocą. Nieważne czy plener, czy dom możemy spędzić razem pół dnia odzwierciadlając codzienne życie na zawsze, by kiedyś gdy dzieci dorosną móc do tego wrócić. Jestem bardzo kontaktową osobą, oraz doświadczoną w pracy z dziećmi – najważniejsze by pociechy nie bały się obcej osoby i mogły swobodnie zachowywać przed obiektywem. Również jestem otwarty na wszystkie propozycje co do miejsca czy sposobu wykonania takiej sesji – jesteście fanami gór? To idziemy w góry. Pragniecie niezapomnianego pikniku? Nie ma problemu, znajdziemy najpiękniejszą łąkę jaka istnieje. Możemy nawet zrobić domowe zdjęcia, odzwierciedlić rodzinną sobotę lub niedziele – nawet z rodzinnego śniadania zrobić coś wyjątkowego.

Portret Rodzinny w domu fotograf Kraków Pracownia fotograficzna Micuda

Cena

Portret Rodzinny w Domu

1190 zł

Czas zdjęciowy: do 2h
Ilość zdjęć finalnie poddanych korekcie: 15 sztuk wybranych przez Państwa oraz odbitkę 15×23 z każdego wybranego ujęcia.

Dodatkowo

Jeżeli będzie się Państwo podobała większa ilość zdjęć po wykonaniu sesji zdjęciowej, to istnieje możliwość dokupienia kolejnych kadrów.

60 zł / szt.

Co otrzymujecie:

– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.
– Fotografia przygotowana pod publikację do internetu.
– Wersja Czarno-Biała oraz Kolorowa.
– Szybki czas realizacji.
– Elegancką spersonalizowaną płytę pamiątkową z Waszej sesji zdjęciowej.
– Odbitkę 15×23 z każdego wybranego ujęcia.

* Podane ceny są cenami Netto, wystawiamy fakturę VAT.

Portfolio