Ślub Cywilny
Twórzmy historię od samego początku...

Twórzmy historię od samego początku.

Często odnosimy wrażenie, że skoro ślub cywilny wypada skromniej w porównaniu do ślubu kościelnego to i zdjęcia muszą być skromniejsze. Nic omylnego. Do sprawy podchodzę równie profesjonalnie jak do ślubów kościelnych. Możecie oczekiwać ode mnie pełnego zaangażowania i wymiarowej pracy. Nie ważne, że nie ma wesela lub wielkiej imprezy, nic z tych rzeczy nie sprawia, bym mógł w jakikolwiek sposób umniejszać waszą ceremonie – w końcu to wasz dzień!

Martyna i Michał Ślub Cywilny Fotograf Kraków

Jeśli decydujecie się na taką formę ślubu ze względów poglądowych nie musicie zdawać się na pamiątkę w postaci kilkunastu zdjęć z krótkiej ceremonii zaślubin w Urzędzie Stanu Cywilnego, bo nie oszukujmy się – nie trwa to tyle co w kościele – ale i również nie rezygnujmy, by te uwiecznić chwile w równie magiczny sposób. Możemy zacząć tworzyć historię tego dnia od samego początku, od samych przygotowań po koniec obiadu/ imprezy, które są zaplanowane po, jeśli tylko życzycie sobie mojej obecności oczywiście. Wszystko wedle waszych oczekiwań. Nie ważne, czy wszystko będzie trwało 5 godzin, godzinę czy 10 minut – to jest wasza ważna chwila, to postanowienie i opieczętowanie waszej miłości – pozwólcie więc by uwiecznić ją w perfekcyjny sposób jako piękną, niezapomnianą pamiątkę w postaci albumu.

Śluby cywilne często są skromne i nie trwają długo, ale to nie oznacza, że nie mogą być bajkowe. W naszej kwestii jest dokumentacja tego wydarzenia tak, aby zdać Państwu relację pełną uczuć i miłości. Zachować na zawsze wspomnienia z tej chwili, żeby z każdym momentem przeglądania zdjęć wracały jak nowe. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy do dyzpozycji z aparatem przy przygotowaniach przed ślubem (jeśli sobie tego życie), lub na przyjęciu po ceremonii.
Dla nas najważniejsze są wasze emocje, wasza radość i uczucia między sobą. Wszystko to staramy się ująć w kadrach i nadać zdjęciom realnych emocji, które będą odczuwalne przy otwieraniu albumu. Stwórzcie z nami relację z tego pięknęgo dnia, który jest początkiem kolejnego etapu.

Cena

1600 zł

Jaki Jest Zakres Czasowy Pracy ?

– Jestem 30 minut przed Uroczystością oraz po uroczystości mamy czas na zdjęcia klasyczne z waszą rodziną i przyjaciółmi.

Ile Zdjęć Otrzymujemy ?

– Wszystkie dobrze wykonane fotografie.
– Otrzymujecie 1x Elegancką płytę DVD ze wszystkim zdjęciami.

Czy Fotografie Są Poddawane Korekcie ?

– Wszystkie zdjęcie jakie otrzymujecie przechodzę etap kadrowania i autorskiej obróbki barwnej.
– Dodatkowo fotografie, które znajdą się w albumie przechodzą również pełny Retusz.

Album Tradycyjny Zdjęcia ze Ślubu Cywilnego (1)

Otrzymamy Album Ze Zdjęciami ?

– Dostajecie możliwość stworzenia sobie indywidualnego Albumu Tradycyjnego 20 Kart (40 stron), sami decydujecie jak będzie wyglądał.
– Wielkość Albumu: 30×30 cm, po otwarciu 30×60 cm.
– Wypełniony zdjęciami, 40 fotografii formatu 15×23 cm lub 80 zdjęć 13×18 możliwy układ mieszany.

Album Tradycyjny Zdjęcia ze Ślubu Cywilnego (2)

* Podane ceny są cenami Netto, wystawiamy fakturę VAT.

Oczywiście jest to sztywny plan, którego nie koniecznie musimy się trzymać. Jeśli zależy Wam na różnorodności kadrów jeszcze innego spojrzenia to możemy ściągnąć drugiego fotografa z którym współpracuje. Najpierw chciałbym was poznać porozmawiać dowiedzieć się od was czego oczekujecie i w ten sposób przygotować dla Was satysfakcjonującą ofertę. Zapraszam!

Portfolio