Fotografia na białym tle – Packshoty Produktów
Wizualny oddźwięk Waszego produktu

Oprócz zaaranżowanych zdjęć produktów zajmuję się również tak zwanymi packshotami (zdjęcia produktowe na białym/przezroczystym tle). Przy zdjęciach produktowych również liczy się kreatywność aby oferowany przedmiot przykuł wzrok spośród wielu innych, wystawionych na różnych platformach sprzedażowych lub w Waszym sklepie internetowym.

Fotografia Produktowa packshoty Białe tło Fotograf Kraków Micuda Allegro Micuda
Fotografia Allegro Produkty

Niezależnie od tematyki skupiam się na indywidualnym podejściu do każdego przedmiotu, dzięki czemu pomysłowość i doświadczenie w temacie zagwarantują Wam satysfakcjonujące ujęcia. Nawet najprostszy przedmiot można przedstawić w sposób kreatywny, przyciągający uwagę a zarazem prosty i czytelny. Zbytnia kombinacja czy brak prostych zdjęć czasami budzą wątpliwości wśród klientów, więc każdy sprzedawca powinien zadbać o tego rodzaju ujęcia i uczynić swoją ofertę klarowną i jednolitą. W obecnych czasach jest to jedna z kluczowych form promocji, dlatego ważnym jest aby zadbać o wysoką jakość, która będzie konikiem w temacie wyróżnienia się na tle innych.

Każdego przedsiębiorcę łączy jeden podstawowy problem – mianowicie konkurencja. Nie tylko cena ma znaczenie aby wybić się na tle pośród podobnych produktów – również wizualny oddźwięk. Potencjalnego klienta należy zachęcić i zainteresować realnym ujęciem oferowanego przedmiotu z dużym naciskiem na jakość zdjęcia, które pomoże dostrzec każdy szczegół jak i ogół bez przekłamania, za to w najlepszym świetle.

Fotografia Produktowa packshoty Białe tło Fotograf Kraków Micuda
Fotografia Produktowa packshoty Białe tło Fotograf Kraków Kulig Micuda

Oferta jest przeznaczona głównie do zdjęć na białym tle i PNG z przezroczystością, dzięki czemu mogą Państwo wykorzystać w przyszłości zdjęcia z manewrowaniem koloru tła bez obaw o zaburzenie jakości zdjęcia. Również indywidualne podejście do każdego klienta jest gwarancją na uzyskanie 100% gwarancji, sesja packshotowa jest całkowicie dostosowana do Państwa potrzeb. Doświadczenie w temacie pozwala mi służyć nieograniczoną pomocą, doborze odpowiednich ujęć i ustawieniach. Moim celem jest oddać Państwu niesztampowe zdjęcia, które urozmaicą reklamę i oferty sprzedaży.

Cena

Indywidualnie

Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeby klienta.

– Usuwanie Rys
– Usuwanie Kurzu
– Odwzorowanie kolorów
– Usunięcie tła (plik PNG)

Co otrzymujecie:

– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.
– Fotografia przygotowana pod publikację do internetu.
– Kadrowanie w proporcji 3:2 oraz 1:1 (instagram).
– Szybki czas realizacji.

* wystawiamy fakturę VAT.

Portfolio

zobacz więcej... (9)