Fotografia Kulinarna – Żywności
Przyprawą potrawy jest głód... dopraw swoje zdjęcia.

 Jak to mawiał Cyceron, przyprawą potrawy jest głód, ale żeby porządnie doprawić reklamę gastronomii potrzeba perfekcyjnych zdjęć. Powiedzenie o jedzeniu oczami nie jest przypadkowe, więc zadaniem Pracowni Fotograficznej Micuda jest sprawić, by nawet najbardziej najedzone oczy nie przeszły obojętnie obok waszej reklamy.

Fotografia Kulinarna Jedzenia żywnościowa Pracownia Fotograficzna Micuda
Fotografia Kulinarna Jedzenia żywnościowa Fotograf Kraków

Każdy właściciel baru czy restauracji doskonale zdaje sobie sprawę, że w obecnych czasach nie tylko talent kucharski ma znaczenie, ale również dobrze skonstruowana reklama, w której nie może zabraknąć realnych zdjęć potraw lub Waszych produktów.

Podejmuję się wszelkich wyzwań związanych z tematyką jedzenia lub napoi począwszy od zwykłej butelki z wodą, kończąc na specjalnie zaaranżowanych potrawach.

Nie ma żadnych ograniczeń aby napój na ujęciu wyglądał niczym świeżo wyciągnięty z lodu, krwisty stek na zdjęty z patelni chwilę temu, a burger emanował świeżością i soczystością. Czynniki, które nadają zdjęciu realistyczny wygląd podsycają zawarty w nim obraz, co nadaje produktom lub daniom naturalny wygląd.

Dzięki doświadczeniu służę nieograniczoną pomocą w przypadku doboru najkorzystniejszych ujęć, aranżacji i pomocy przy ustawieniu. Oko fotografa pozwala mi zwrócić uwagę na szczegóły, które umykają innym a zaangażowanie wyciągnąć jak najlepsze efekty.

Co jest ważne podczas takiej sesji? W zależności od tematyki należy wyodrębnić potencjalne „tło” dla fotografowanego przedmiotu. Jeśli chcemy zareklamować domowe jedzenie, otoczenie znacznie wpływa na odbiór – wtedy należy przygotować „domowy” klimat, w przypadku jedzenia na wynos unikamy aranżacji, która kojarzy się z posiłkiem przy stole, aby klient miał przed oczami posiłek wygodny do spożycia w ruchu, na ławce w parku czy przetransportowania go do miejsca docelowego. Kiedy chcemy reklamować specjalne produkty typu napoje i pakowane wyroby musimy zastanowić się nad przeznaczeniem owej reklamy. Pora roku, zaaranżowana sceneria czy jednolite tło pełnią tutaj dużą funkcję. Podczas zimy zdjęciem chcemy ocieplić wizerunek, zagwarantować rozgrzanie się, chwilowe zapomnienie o mrozie, latem rzecz ma się całkowicie odwrotnie. Czasami się okazuje, że dodatkowe efekty są całkowicie zbędne a czasami nie można się bez nich obejść.

Fotografia Kulinarna Jedzenia żywnościowa Pracownia Fotograficzna Micuda Kraków
Fotografia Jedzenia Pracownia Fotograficzna Micuda

Również wysoka jakość zdjęć i obróbki wpływa na każdy szczegół zamykający się w kadrze, przez co możemy uzyskać realne przedstawienie danego tematu, a zarazem dodać mu wizualnego smaku dzięki uwydatnieniu kolorów czy ostrości poszczególnych elementów, czym zachęcimy potencjalnych klientów. Pozwólmy, aby już sam obraz przywołał smak oraz zapach i nie pozwolił im zapomnieć o serwowanych przez Was daniach.

Cena

Indywidualnie

Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeby klienta.

Co otrzymujecie:

– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.
– Fotografia przygotowana pod publikację do internetu.
– Kadrowanie w proporcji 3:2 oraz 1:1 (instagram).
– Szybki czas realizacji.

* wystawiamy fakturę VAT.

Portfolio

zobacz więcej... (9)