Fotografia Wizerunkowa
w Swoim codziennym otoczeniu...

Fotografia Wizerunkowa to inaczej druga opcja fotografii biznesowej, jednak odróżnia się tym, że zdjęcia robimy w naszym codziennym otoczeniu lub plenerze.

Przykładowo profesor w swoim gabinecie otoczony przedmiotami związanymi z zawodem. Jest to ciekawa reklama naszego wizerunku, zawodu lub firmy. Staramy się uwydatnić charakter osobisty jak i charakter pracy Klienta oferując mu profesjonalne usługi fotograficzne. Fotografia wizerunkowa to bardzo ważny aspekt dla osób uczestniczących w życiu publicznym, ponieważ jest kierowana do wielu odbiorców, dlatego ważne jest aby portret był wykonany z pełnym zaangażowaniem i umiejętnościami. Limit pracy zależy od oczekiwanego efektu, wykonujemy sesję zdjęciową z dużym wyborem ujęć.

prof Marek Stachowski Pracownia Fotograficzna Micuda
prof. Marek Stachowski

Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach fotografii z naciskiem na pracę z ludźmi

(również z profesjonalnymi modelkami), dlatego jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny efekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Podczas rozmowy przed wykonaniem usługi podchodzimy do każdego Klienta w indywidualny sposób, aby następnie Klient dostał od nas to, czego oczekuje.

Fotografia Wizerunkowa Pracownia Fotograficzna Micuda Fotograf Kraków

Cena

Opcja 1

600 zł

Czas zdjęciowy: do 1 h
Ilość zdjęć finalnie poddanych korekcie 3 szt.

Opcja 2

1200 zł

Czas zdjęciowy: do 2:30 h
Ilość zdjęć finalnie poddanych korekcie 20 szt.

Dodatkowo

Jeżeli będzie się Państwo podobała większa ilość zdjęć po wykonaniu sesji wizerunkowej, to istnieje możliwość dokupienia kolejnych kadrów.

50 zł / szt.

Co otrzymujecie:

– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.
– Fotografia przygotowana pod publikację do internetu.
– Wersja Czarno-Biała oraz Kolorowa.
– Szybki czas realizacji.

* Podane ceny są cenami Netto, wystawiamy fakturę VAT.

Portfolio