Sesje Reklamowe
Wyróżnij się na tle innych...

 W czasach, gdzie media są konikiem reklamy szukamy coraz to nowszych i niekonwencjonalnych sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji. Jednym z tych sposób jest aranżowana sesja fotograficzna produktowa, całkowicie dostosowana pod dany temat, niesztampowa i oryginalna.

Fotografia Reklamowa Sesje Zdjęcia Pracownia Fotograficzna Micuda

 Potrzebujecie jeszcze bardziej trafić do Waszych odbiorców? Zdjęcia produktowe z aranżacją są oryginalnym pomysłem, który wpływa na odbiór potencjalnego kupca. Oprócz zwyczajnych zdjęć typu umywalka – łazienka, mogę wykonać zdjęcia w nietypowych sceneriach, które podkreślą daną tematykę czy styl, czyniąc Wasz produkt wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju.

Jest to oryginalny sposób, który pomaga rozbudzić wyobraźnię, przykuć wzrok i wybić wasze katalogi/reklamy na tle innych.

            W obecnych czasach każdy przedsiębiorca boryka się z dużą konkurencją, a w dobie internetu liczy się sposób przedstawienia reklamy tak, aby wyróżniała się na tle innych. W ten sposób przyciągamy klientów.

            Stwórzmy więc ze zwykłych przedmiotów takich jak na przykład armatura łazienkowa, narzędzia czy sprzęty AGD (oraz wiele innych) swojego rodzaju historię, przedstawioną poprzez nietypowe ujęcia wśród specjalnie dobranej scenerii i podkreślmy w ten sposób ich wyjątkowość.

Zdjęcia Reklamowe Buty Kulig Pracownia Fotograficzna Micuda
Vayer Sesja Reklamowa Produktowa Katalog Micuda

  Oferta ta jest przeznaczona dla klientów, którzy chcą wyjść poza ramy studia, pokazać coś nowego i nietypowego. Możemy zaplanować typową sesję w domowej aranżacji ale także w naturze, gdzie sceneria odegra jedną z kluczowych roli. Tego typu zdjęcia, które zapełnią katalog uczynią go godnym uwagi, czymś nowym wśród stereotypowych przedstawień wśród konkurencji. Oprócz skupienia się na samym przedstawieniu produktów wyciągam z ujęć artystyczny oddźwięk, dzięki czemu potencjalny klient ma ochotę sięgnąć po katalog z czysto estetycznych walorów i tym zwrócić uwagę na Państwa produkty.

Cena

Indywidualnie

Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeby klienta.

Co otrzymujecie:

– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.
– Fotografia przygotowana pod publikację do internetu.
– Kadrowanie w proporcji 3:2 oraz 1:1 (instagram).
– Szybki czas realizacji.

* wystawiamy fakturę VAT.

Portfolio