Fotografia odzieży
Modnie przykuj uwagę....

            W tych czasach większość populacji żyje z ogromnym naciskiem na modny wygląd, kierując się danymi trendami nie tylko w stylu ubioru ale także w sposobie przedstawienia poszczególnych części garderoby w ramach zareklamowania jej.

Fotografia Odzieży Sesja Modowa na Płasko fotograf Micuda

W zakres sesji modowej wchodzą zdjęcia odzieży na modelkach ale także specjalne aranżacje, którymi wpływamy na odbiór i wyobraźnie potencjalnych klientów. Dobrze wykonane zdjęcia z pomysłem oraz wysoką jakością dotrą do wielu osób i przykują ich uwagę.

            Możemy wspólnie zaaranżować scenerie w studio lub plenerze, wykonać zdjęcia indywidualne ubioru i na modelkach do tak zwanych lookbooków.

Każdy projektant  lub zwykły właściciel internetowego sklepu potrzebuje wybić się na tle innych. Tutaj ja służę pomocą, aby z waszych kolekcji stworzyć swojego rodzaju sztukę, która wpłynie na odbiór potencjalnych klientów. Doświadczenie w zakresie beauty pozwala mi na duże manewrowanie pod względem sposobu przedstawienia danej odzieży w taki sposób, aby ukazać ją nie tylko od najkorzystniejszej strony ale także w sposób oryginalny ze starannie dobraną scenerią, która również pełni dużą funkcję. Tło powinno podkreślić kolor i wzór ale zarazem go nie przyćmić. Wydobyć to co najlepsze, nadać outfitowi charakter czy nawet przeznaczenie. To samo tyczy się sposobu ustawienia modelki czy samego dobrania odpowiedniej pozy i makijażu, które idealnie będą współgrać z danym fasonem.

Fotografia Odzieży Sesja Modowa na Płasko fotograf Kraków
Fotografia Odzieży Sesja Modowa na Płasko Pracownia Fotograficzna

    Obecnie moda jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia, dlatego profesjonalne podejście do tematu jest najważniejszą rzeczą. Bez odpowiedniej reklamy i zdjęć giniemy w tłumie a ważnym jest aby się wybić i przyciągnąć jak największy odbiór. Niezależnie od stylu porządna reklama przyciąga więcej niż daną grupę społeczną, pokazuje wszystkim kobietom lub mężczyznom, jak łączyć dane elementy ubioru na różne sposoby. Dobrze wykonana sesja zdjęciowa zachęci do zakupu, rozbudzi wyobraźnię i obudzi w kliencie tak zwany „must have”.

             W tym temacie mogą Państwo liczyć na moją nieograniczoną pomoc, doświadczenie i indywidualne podejście, dzięki czemu wyciągamy z każdego zadania 100% satysfakcji. Tematyką mody zajmuję się od wielu lat, z profesjonalizmem podchodzę do każdego zadania i służę wieloma rozwiązaniami, które urozmaicą sesję i każdej reklamie nadadzą własnego, oryginalnego brzmienia.

Cena

Indywidualnie

Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeby klienta.

Co otrzymujecie:

– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.
– Fotografia przygotowana pod publikację do internetu.
– Kadrowanie w proporcji 3:2 oraz 1:1 (instagram).
– Szybki czas realizacji.

* wystawiamy fakturę VAT.

Portfolio