Odbitki na Miejscu Express
Wywoływanie Zdjęć

Odbitki na Miejscu Express

Często jest tak, kiedy nadchodzi jakaś okazja i czas bardzo goni zapominamy o różnych rzeczach. Specjalnie dla osób które są ciągle zabiegane przygotowaliśmy możliwość wydruku zdjęć na miejscu w kilka minut wszystko zależne jest od ilości jaką potrzebują Państwo wywołać. Doskonale rozumiemy, że zdarzają się sytuację w której potrzebujecie zdjęć na teraz… pomożemy z miłą chęcią rozwiązać Wasz Problem.

Zapraszamy do naszej Pracowni Fotograficznej Micuda ul. Królewska 7 Kraków.

Odbitki drukujemy w dwóch technikach atramentowej na oryginalnych tuszach Canon oraz papierze Canon oraz w Termosublimacji firmy Mitsubishi Electric.

Canon

Zdjęcia drukowane na atramentach Canon ChromaLife 100+ zyskują niebywałą zaletę trwałości nawet 100 lat,  jeżeli są przechowywane w albumie ze zdjęciami, nieco mniejszą trwałość uzyskują narażone a codzienne  światło słoneczne lub powietrza. Według zapewnienia producenta zdjęcia wydrukowane przy użyciu atramentów Canon ChromaLife 100+ umieszczone w ramce za szybą przetrwają 30 lat w stanie niezmienionym, a bez szybki 10 lat.

Odbitki drukowane są na papierze Błyszczącym tylko na papierze sygnowanym przez Canona w dostępnych poniżej formatach.

Odbitki Canon Online Pracownia Fotograficzna Micuda

Mitsubishi Electric

Zaletą druku termosublimacyjnego jest bardzo wysoka jakość oraz trwałość odbitek oraz szybkość produkcji. W stosowanej technologi odbitki opuszczają maszynę suche i są odporne na działanie wody.

Odbitki MITSUBISHI ELECTRIC Online Pracownia Fotograficzna Micuda

Jeżeli masz tylko troszkę więcej czasu...

Przejdź do zamówień Online jeżeli macie tylko więcej czasu na wykonanie odbitek.

Odbitki Online Pracownia Fotograficzna Micuda