Strach ma wielkie Oczy – Pasieka

Pewnie wielu z was patrząc na niektóre zdjęcia czuje lekki dreszczyk i nachodzącą myśl, czy fotograf jest albo nienormalny albo bardzo odważny.

Może ja sam nie przedstawiam tu wielkiej rzeczy – ale jak wiadomo skala strachu jest różna. Mogę wyjąć aparat nad przepaścią, gdy większość by nawet nie sięgnęła ręką po cokolwiek byleby tylko zachować równowagę z obawą, że coś się omskie i polecimy w dół, ale sam za to bym uciekał jak najdalej przed zwykłą pszczołą zamiast machnąć na nią ręką. No ale jak wiadomo strach trzeba przełamywać.

Boisz się wysokości a chcesz uchwycić piękno widoku to musisz się zaprzeć w sobie i wytrzymać bez paniki. W każdym wypadku trzeba się zabezpieczyć, w końcu samobójcami nie jesteśmy. Do takiego wniosku sam doszedłem i stwierdziłem, że czas coś zrobić z tym i udać się do… pasieki. Oczywiście w pełnym kombinezonie i zaopatrzony w aparat analogowy. Gdy tylko pszczelarz, któremu towarzyszyłem, zaczął rozprawiać się z swoimi obowiązkami przy ulach chmara mieszkańców małych domków wyleciała i obsiadła mnie. Zapewne po zdjęciach (sam nie wiem jak robiłem, jak ostrzyłem, co naciskałem) widać jak to przeżywałem wewnątrz siebie i wewnątrz ochronnego ubrania.

Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (18)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (17)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (16)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (15)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (14)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (13)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (12)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (11)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (10)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (9)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (8)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (7)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (6)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (5)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (4)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (3)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (2)
Pszczoły Pszczoła Pasieka Micuda (1)
About Author
micuda

Leave a Comment

Name*
Email*
Website