Jak to jest spotkać kogoś z kim można pobiec na Koniec Świata ?

Podobno w życiu trzeba wszystkiego spróbować…dlatego spróbujemy!

Opowiedzieć o naszych biegowych przygodach, udowodnić, że życie w butach do biegania jest fajniejsze…trzeba tylko spróbować.

Biegaczki w podróży bieganie (4)
Biegaczki w podróży bieganie (3)

Kim jesteśmy?

Koleżankami ze studiów, chociaż teraz to już nie tylko koleżankami. Okazało się, że obie kochamy bieganie! To dzięki bieganiu zaczęła się nasza przyjaźń. Mamy podobne cele i marzenia, a nie ma nic lepszego niż mieć wsparcie drugiej osoby w ich realizacji. Poza tym radość z osiągnięć dzielona na dwoje zwyczajnie się mnoży;). I z pozoru małe codzienne sukcesy/radości powodują, że czujesz się jakbyś stał na Evereście!

Biegaczki w podróży bieganie (2)

O czym będzie?

O podróżach, o bieganiu, pewnie trochę o treningach, jedzeniu i innych codziennych sprawach. Ale głównie o radości, jaką daje bieganie i tym ile możliwości mogą dać buty do biegania wrzucone do walizki, zazwyczaj w pośpiechu i na ostatnią chwilę…a bo się zmieszczą. Jednak jak raz uda się je dorzucić i przeżyć te fantastyczne chwile – kiedy miasto dopiero budzi się do życia, turyści smacznie śpią w hotelowych pokojach, a Ty biegnąc możesz oglądać opadające mgły nad Wełtawą – to buty stają się pierwszą rzeczą lądującą w walizce przy każdej podróży.

Biegaczki w podróży bieganie (8)

Dlaczego akurat teraz startujemy?

Bo dzisiaj nasza pierwsza podróż!!!! Kierunek Rumunia, jedziemy w poszukiwaniu diabła 😉

O tym czy znalazłyśmy i czy w zamku Drakuli straszy w następnych postach.

About Author
micuda

Leave a Comment

Name*
Email*
Website