Palma Enix – Nieruchomy Model

Praca fotografa potrafi być czasem bardzo zróżnicowana.

W szczególności, gdy nabieramy wprawy współpracy z innymi i nagle okazuje się, że naszym modelem jest martwy, nieruchomy przedmiot, który wcale nie jest mniej wymagający niż typowa kobieta przed obiektywem. Również i z niego musimy wychwycić najlepszą stronę. Odkryć punkt, w którym prezentuje się najlepiej.

Zazwyczaj te przedmioty są proste i przedstawienie ich w interesujący sposób jest ciężkie,

ale gdy trafi nam się taki „designerski” przykład jak grzejnik o nazwie „Palma” projektu Marty Mulawy Kilarskiej bajka przedstawia się inaczej. „Współpraca” staje się ciekawsza, albowiem przy nietypowych kształtach pole do popisu jest o wiele wyższe niż przy innych, prostych rzeczach. Można by pomyśleć, że fotografia produktowa to zabawa w oryginalność, jednak jest to sporym wyzwaniem by stworzyć coś, co przyciągnie potencjalnego kupca. Nie można popadać w schematy, trzeba nauczyć się kombinować jak jeszcze nigdy dotąd. Tu nie chodzi o to, by pracować jak na linii produkcyjnej, tylko by z każdego przedmiotu wyciągnąć tyle ile się da, nadać mu duszy, swoistego charakteru. Wbrew pozorom to bardzo ciężka praca, na całe szczęście zwieńczona naprawdę przyjemną atmosferą w firmie.

Oczywiście obowiązki obowiązkami, ale to duża przyjemność pracować w dobrym towarzystwie niż tylko dostosować się do poleceń. Moim okiem firma ma predyspozycje do rozwijania się. Uderza w nowoczesny i oryginalny design. To się chwali, że jest otwarta na eksperymenty i coś zupełnie nowego.

Enix Reklama Fotograf Kraków (13)
Enix Reklama Fotograf Kraków (12)
Enix Reklama Fotograf Kraków (11)
Enix Reklama Fotograf Kraków (10)
Enix Reklama Fotograf Kraków (9)
Enix Reklama Fotograf Kraków (8)
Enix Reklama Fotograf Kraków (7)
Enix Reklama Fotograf Kraków (6)
Enix Reklama Fotograf Kraków (5)
Enix Reklama Fotograf Kraków (4)
Enix Reklama Fotograf Kraków (3)
Enix Reklama Fotograf Kraków (2)
Enix Reklama Fotograf Kraków (1)
About Author
micuda

Leave a Comment

Name*
Email*
Website