Festiwal Muzyki Filmowej – Roman Hair & Beauty

Festiwal Muzyki Filmowej.

Festiwal już dobiegł końca i wreszcie mogę na spokojnie podsumować wydarzenia z tych dni. Jeśli oczekujecie zdjęć ze sceny, niestety muszę was rozczarować, ponieważ znów wylądowałem na backstage – ale czy to coś złego?

Oczywiście, że nie.

Relacja podczas przygotowania jest dużo cięższą pracą niż stricte w czasie koncertów. Nie dość, że nagromadzenie ludzi to wszechobecny pośpiech, stres i starania by wszystko było dopięte na ostatni guzik to także różnorodność osób i talentów – bardzo inspirujący aspekt. Tak więc wbrew pozorom atmosfera panująca „za kulisami” jest bardzo sympatyczna tak jak i wiele osób, które przyszło mi poznać.

Marcin Micuda Pracownia Fotograficzna - ROMAN Hair & Beauty 01 (119)
Marcin Micuda Pracownia Fotograficzna - Abel Korzeniowski Mina Korzeniowski
Marcin Micuda Pracownia Fotograficzna - ROMAN Hair & Beauty 01 (17)

ROMAN Hair & Beauty Salon Fryzjerski

Ponownie nawiązaliśmy współpracę z ROMAN Hair & Beauty Salon Fryzjerski, uwieczniając pracę fryzjerów podczas przygotowań takich osobistości jak Abel Korzeniowski, Mina Korzeniowski, Sara Andon  i wielu innych.

Festiwal Muzyki Fimowej Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna (28)
Festiwal Muzyki Fimowej Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna (5)
Festiwal Muzyki Fimowej Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna (2)

Zdawałem sobie sprawę,

iż kręcąc się po backstage z plakietką fotografa mogłem budzić różne odczucia – może trochę jak intruz, albowiem kto lubi być sfotografowany w momencie, w którym wcale do zdjęć przygotowany jeszcze nie jest? Rzecz jasna w żadnym wypadku nie chciałem, by ktokolwiek był przedstawiony w niekorzystnej dla siebie sytuacji, dlatego starałem się aby reportaż swoją prawdziwością i realizmem nie wykluczał tego drugiego.

Podczas tej pracy musiałem
i chciałem również rozmawiać
z ludźmi,

co było niezwykle ciekawym i sympatycznym doświadczeniem. Osoby, które na co dzień przebywają w innych realiach, poruszają się po czerwonym dywanie okazali się całkiem sympatycznymi osobowościami.  Rozmawiałem między innymi z Panem Abelem Korzeniowskim i jego żoną Miną Korzeniowską, którzy okazali się mega sympatyczni i niezwykle otwarci. Pierwszego dnia na otwarciu byłem świadkiem bardzo fajnej  scenki. Do Abla Korzeniowskiego podeszły dwie wolontariuszki, jedna z nich poprosiła go o zdjęcie, chociaż już czas gonił. Pan Abel bez problemu znalazł chwilkę i z uśmiechem pozwolił wykonać sobie fotografię z wolontariuszką. Wszystko przed całą galą, gdzie podczas jej trwania, wygłaszając swoją przemowę podziękował całemu wolontariatowi za swoje zaangażowanie i podkreślił, że bez nich nie mogłoby się to odbyć.

W pewnym momencie nawet się okazało, że nawiązałem wspólny temat z Panem Korzeniowskim,  przyznał się, iż sam kiedyś bawił się w retusz zdjęć. Jeśli was ciekawi, skąd wywiązał się taki temat to niestety muszę zaznaczyć, że pozostanie to moim sekretem.

Marcin Micuda Pracownia Fotograficzna - ROMAN Hair & Beauty Abel Korzeniowski
Festiwal Muzyki Fimowej Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna (24)
Festiwal Muzyki Fimowej Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna (10)
Festiwal Muzyki Fimowej Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna (26)

Na Tauron Arenie Kraków

udało mi się również poznać i porozmawiać ze światowej klasy flecistką Sarą Andon, która również podeszła do fotografowania przygotowań z dystansem i uśmiechem – widać było, że była zachwycona atmosferą, która panowała podczas pracy.

Pomimo, że te dni były ciężkie i owocowały w ogrom pracy, zmęczenie i kilka godzin na nogach rekompensował fenomenalny klimat . Wszystko odbywało się bardzo sprawnie i miło. Fryzjerzy i makijażyści  wykrzesali z siebie wszystko, co najlepsze. Świadczy to o tym, jak bardzo jest zgrany (jak i znany) zespół z ROMAN Hair & Beauty Salon fryzjerski.

Jestem ogromnie zadowolony z tej współpracy, przeglądając zdjęcia i obrabiając je czułem się jakbym wcale nie wrócił do domu. Każde ujęcie, nad którym pracuję sprawia, że na nowo wracam za kulisy.

Festiwal Muzyki Fimowej Fotograf Kraków Pracownia Fotograficzna (35)

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony internetowej Roman Hair & Beauty: www.salonroman.pl , fanpage: facebook.com/ROMANHairBeauty/
oraz do obejrzenia niewielkiej części relacji: Festiwal Muzyki Filmowej ICE Centrum Kongresowe Kraków , Festiwal Muzyki Filmowej TAURON Arena Kraków.

fotograf Marcin Micuda dla ROMAN Hair & Beauty

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Marcin Micuda & ROMAN Hair & Beauty

Festiwal Muzyki Filmowej, Tauron Arena Kraków, ICE centrum Kongresowe, Abel Korzeniowski, Mina Korzeniowski, Sara Andon, Salon Roman, Pracownia Fotograficzna Micuda, Marcin Micuda, Fotograf Kraków.

About Author
micuda

Leave a Comment

Name*
Email*
Website