Albumy Tradycyjne – ode mnie dla Ciebie

Tyle zawsze opowiadam o albumach klientom i w końcu jeden z nich słusznie zwrócił mi uwagę po otrzymaniu swojego: „czemu nie masz tego na stronie, wygląda to pięknie!”

No właśnie dlaczego nigdy nie pokazałem tego produktu który, otrzymuje klient? Przecież nie mam się czego wstydzić. Zawsze byłem za jakością, dalej jestem i będę.

album-tradycyjny-fotograf-krakow-5

Zawsze powtarzam, że tradycyjny album ze zdjęciami

jest niemalże najlepszą pamiątką każdej okazji bez względu na to czy jest to ślub czy reportaż z Twojego wydarzenia. Wypełniony zdjęciami album czyni każdą kartę wyjątkową i sentymentalną. Wykonując kolejne zdjęcia dla rodzin zawsze słyszałem, że te albumy są niezniszczalne, przewracane strony po stokroć dalej jak nowe a każdy wraca do nich z sentymentem.

album-tradycyjny-fotograf-krakow-6

Połączenie elegancji, jakości i prostoty takiego albumu czyni go czymś wyjątkowym.

I to jest dla mnie najważniejsze, żeby każdemu z was taki album służył na lata. Wnętrze oddawanych przeze mnie albumów to bardzo grube karty przekładane klasycznym pergaminem w celu nieporysowania zdjęć. Bardzo duży rozmiar – bo aż 30×30 cm co daje po rozłożeniu 30×60 cm, karty czarne lub kremowe. Moje albumy, które oddaje wam są traktowane niczym rękodzieło, sprowadzane specjalnie dla was, okładka często pod ulubiony kolor bądź klasyk elegancji z indywidualnym podpisem.

Staram się zadbać o każdy szczegół, łącznie z obszyciami! Perfekcja pod każdym względem. Poniżej prezentuje dwa przykładowe albumy, które ostatnio oddałem klientom.

album-tradycyjny-fotograf-krakow-8
album-tradycyjny-fotograf-krakow-1
album-tradycyjny-fotograf-krakow-10
album-tradycyjny-fotograf-krakow-3
album-tradycyjny-fotograf-krakow-7
About Author
micuda

Leave a Comment

Name*
Email*
Website