Szkoła
to nie tylko nauka...

Dlaczego Ja?

Tytuł fotografii szkolnej możemy podzielić na dwa rodzaje – kiedy liczy się refleks (zdjęcia nieustawiane typu zawody, konkursy, wydarzenia szkolne) lub kiedy liczy się dobry kontakt z uczniem dorosłym czy to dzieckiem (relacja dyplomów lub zwykłe zdjęcia do tabla). Posiadam już nabyte doświadczenie z jednym i drugim. Dbam o to by każde zlecenie było wykonane profesjonalnie – niezależnie od jego rodzaju. Nie umniejszam zdjęć legitymacyjnych od sportowych relacji.

szkola-mistrzowstwa-sportowego-dzieci-basen-zlecenia-specjalne-szkola-fotograf-szkolny-pracownia-fotograficzna-krakow-1
beauty-art-szkola-wizazu-pracownia-fotograficzna-marcin-micuda-sesje-zdjeciowe-gdansk-szkolna-_3-ad

Szkoła to nie tylko Nauka

O fotografii szkolnej jak sobie myślimy to pierwsze skojarzenie to tabloidy z główkami uczniów lub legitymacje. Ale chcę zaznaczyć, że nie tylko – szkoła to nie gimnazjum, nie liceum – uczymy się całe życie wybieramy swoje specjalizacje, oddajemy się hobby lub startujemy w zawodach i konkursach. Oprócz takich usług jak załadowanie sprzętu fotograficznego do samochodu i przyjechanie do danego miejsca aby fotografować główki uczniów oferuję również profesjonalną reportażową fotografię – miałem przyjemność już uczestniczyć w szkolnych sportowych mistrzostwach dla pływaków – wspaniała reklama dla szkoły jak i cudowna pamiątka dla dumnych rodziców i samych mały sportowców, przecież relacjonowanie osiągnięć jest bardzo ważne dla przyszłości dzieci; współpracowałem również ze szkołą dla dorosłych Beauty Art, gdzie wykonywałem masę zdjęć mini sesji zdjęciowych do obrony dyplomów dziewczyn z makijażu.

Realizacja

Realizację wycenę ustalam indywidualnie.

Wszystko jest zależne od ilości osób które będą fotografowane, im więcej tym korzystniej dla jednostki i oczywiście od pakiety produktów jaki będziecie chcieli otrzymać. Począwszy od Odbitek, Małego Portfolio,Kubeczków czy Foto-Książek. Posiadam pełen asortyment.

Pokaż więcej...
Pracownia Fotograficzna
Fotograf Marcin Micuda