O Pracowni....
fotografia która Cię uzależni...

Nasz cel:

Jak bardzo klient może być usatysfakcjonowany z efektu końcowego swojego zlecenia? Na pewno nie w 100% gdy trafi  na twórcę, którzy nie tworzy z samej pasji tworzenia a jedynie dla zarobku. Co to za dzieło, które nie ma duszy? My oddajemy w to całe serce łącząc wasze wymagania z naszą pracą, energią i wkładaną w to jakością. Jeśli my będziemy zadowoleni z uzyskanego efektu, również Państwo się nie rozczarują, gdy zaprezentujemy wam wykonane zlecenie. Dla nas największą satysfakcją jest radość i zadowolenie klienta.

plener-slubny-pracownia-fotograficzna-micuda-80

Kluczowe zasady:

Wielu wykonawców teraz idzie na łatwiznę stosując zamienniki lub produkty z niższej półki nastawiając się na większą ilość jednorazowych klientów i zarobek. My tego stanowczo unikamy, w pierwszej kolejność jest zadowolenie klienta. Zależy nam aby Państwo po realizacji zamówienia wracali do nas zadowoleni po kolejne, dlatego w naszej Pracowni stosujemy tylko oryginalne i markowe materiały eksploatacyjne. Bazując na naszym doświadczeniu możemy podarować Państwu najlepszą pamiątkę na lata dzięki uzyskaniu najwyższej jakości.

pracownia-fotograficzna-fotograf-marcin-micuda-zdjecia-reklamowe-reklama-enix-katalog-8

Dlaczego Pracownia ? :

Podczas długoletniej pracy w studiu fotograficznym z bezpośrednią obsługą klienta nie miałem możliwości w pełni otwarcia skrzydeł. W tym okresie dużo pomysłów zapisanych na kartce lądowało do szuflady. Mając już spore portfolio dzięki zleceniom dla takich firm jak Kulig, Enix, Vayer czy współpracy ze szkołą Beauty Art – Beaty Małachowskiej, znając wasze oczekiwania i swoje doświadczenie oraz umiejętności mogę dzięki temu jeszcze lepiej zaspokoić wasze potrzeby (sprostać waszym oczekiwaniom).  Jestem osobą ambitną i otwartą na wyzwania, chcącą się rozwijać i realizować, tworzyć nowe projekty i przy tym cieszyć się  z wykonywanej pracy dla Państwa jak i samego siebie.

marcin-micuda-pracownia-fotograficzna-fotograf-7
pracownia-fotograficzna-marcin-micuda-sesje-indywidualne-portret-26

Więcej niż tylko zdjęcia:

Nie dzielimy fotografii na kategorie, niezależnie czy naszym zadaniem jest wykonać sesję zdjęciową do magazynu mody czy zdjęcie do dowodu realizujemy się w temacie z takim samym zaangażowaniem. Nie musicie się obawiać, że po wyjściu z zakładu nigdy więcej nie wyciągnięcie zdjęcia z portfela na światło dzienne, ponieważ nie pozwolimy Wam wyjść niezadowolonym z efektu końcowego. Z przyjemnością jak również dyskretnie uwieczniamy wasze chwile i emocje podczas najważniejszych wydarzeń waszego życia (śluby, rodzinne imprezy i inne okoliczności). Doskonale pojęliśmy zasady jak najlepszej prezentacji osoby/produktu i podczas każdej sesji potrafimy wydobyć duszę.

W naszej pracowni przygotowujemy również dla Państwa tradycyjne albumy, nowoczesne Foto-Książki oraz drewnie lub klasyczne foto-obrazy.

beauty-micuda-paulina-starosielec-pracownia-fotograficzna-beauty-27

Działania:

Do każdego zlecenia podchodzimy z profesjonalizmem i indywidualnością. Nawet jeśli temat już kiedyś pojawił się podczas naszej pracy nigdy nie podchodzimy do niego na takiej samej zasadzie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest odrębną jednostką nastawianą na inny, chodź czasami podobny efekt. Najważniejszym dla nas jest ukierunkować się dla Pana/Pani jako klienta i dostosować się do wszystkich zaleceń aby sprostać wszelkim oczekiwaniom. Gwarantujemy swobodę przed obiektywem i dbamy o komfort podczas pracy. Zdajemy sobie sprawę, że większość fotografii zostaje na całe lata, dlatego bardzo ważne jest aby po dłuższym czasie nadal Państwo czuli zadowolenie z efektów.