Sesja Reklamowa
Dajmy przedmiotom życie...

Dlaczego Ja?

Złudnie większości się wydaje, że sama umiejętność obsługi aparatu i studia wystarczy w fotografii reklamowej. Niestety nie jest tak prosto, co nam da standardowe ułożenie przedmiotu i pstryknięcie fotki? Nic. Wszyscy wiemy, że reklama jako obraz najlepiej działa na potencjalnych klientów dlatego z moją pomocą możecie stworzyć coś, co zapadnie każdemu na długo w pamięci. Coś, co przyciągnie wzrok każdego, zachęci i zainteresuje.

Ważnym jest również dopasować pomysł do pory roku

– jak wiadomo w upalne dni przyciąga nas chłód tak jak w te mroźne ogień i ciepłe kolory, tak samo jak męskość kusi mężczyzn a piękno i estetyka kobiety – to wszystko możemy razem osiągnąć, sprawić by nasz pomysł stał się wręcz żywy, wychodził do potencjalnych klientów niczym obiekt 3D – nieważne czy będzie to zdjęciem w Internecie, gazecie czy na bilbordzie.

sesje-reklamowe-pracownia-fotograficzna-fotograf-micuda-enix-grzejniki-produkt-3
vayer-micuda-boomerang-collection-design-mulawa-sesja-reklamowe-pracownia-fotograficzna-8

Dajmy przedmiotom życie.

Robiąc zdjęcia reklamowe moim celem jest sprawić by każdy reklamowany produkt nabrał życia. Odbiorcami w większości są – wiadomo – zwykli ludzi. Przyciąga nas to co ludzkie a zarazem piękne. Za zadanie mam w taki sposób wystylizować reklamę by produkt na niej wyglądał zarazem idealnie jak i gotów do użycia. Zwykłego człowieka nie pociąga nic, co wygląda pięknie prezentując się niczym obiekt w muzeum – takich rzeczy zazwyczaj nie wolno ruszać i tkwi to w naszej psychice, dlatego swoją pracą chcę sprawić, by każdy w wyobraźni mógł sięgnąć ręką i chwycić to, czego pragnie. Pamiętajcie, że dobry wizerunek firmy to dobra reklama.

Koszt realizacji

Na koszt realizacji składa się szereg czynników począwszy od tego co będziemy robić i gdzie, skoczywszy na tym kto zasili ekipę. Dlatego wycenę przygotowuję indywidualnie pod zlecenie.

Pokaż więcej...
Pracownia Fotograficzna
Fotograf Marcin Micuda