Packshot
Czystość „Rendera”…

Dlaczego Ja?

W tego typu zdjęciach bardziej niż oko liczy się profesjonalizm. Zazwyczaj zlecenia dotyczą uzupełnienia katalogów lub reklam, więc bardzo ważna jest umiejętność równomiernego rozłożenia światła tak by wydobyć sam przedmiot – w następnej kolejności obsługa programu graficznego. Doświadczenie które nabyłem przez wszystkie lata pozwala dać przedmiot osobie która doskonale będzie widziała jak uzyskać pożądany czysty efekt.

Czystość „Rendera”…

Oferuję ze swojej strony wykonanie takich zdjęć od podstaw czyli przedmiot oraz obróbka, jak i również samo wycinanie już gotowych zdjęć, dorabianie cieni czy innych elementów. Tu liczy się przejrzystość i czytelność fotografii –zdjęcie wręcz porównywalne do Rendera, tak samo szybka realizacja zlecenia, którą jestem w stanie zagwarantować (oczywiście czas zależy od ilości robionych zdjęć). W razie potrzeby również służę swoimi pomysłami co do ustawień przedmiotu lub innymi rozwiązaniami.

kulig

Koszt realizacji

Na koszt realizacji składa się ilość produktów oraz ich skomplikowanie. Szkło, materiały odbijające światło robi się bardzo ciężko w porównaniu do materiałów matowych. Osobiście uwielbiam ciężkie zlecenia gdzie mogę wykorzystać swoje doświadczenie w pracy z materiałami odbijającymi.

Pokaż więcej...
Pracownia Fotograficzna
Fotograf Marcin Micuda