Zdjęcia do dokumentów
Nareszcie! nie wstydź się swoich zdjęć!

Dlaczego My ?

Nie wstydź się swoich zdjęć!

Zastanawialiście się jakby wyglądały wasze zdjęcia do dokumentów robione przez fotografa, który na co dzień zajmuje się fotografią? Często pracuję przy sesjach reklamowych, fashion, beauty gdzie liczy się wyciągnięcie piękna z modeli. Na stronie i w studiu możecie zobaczyć moją twórczość – tu nie ma kompromisów, że wybieram po jednym najlepszym zdjęciu z danej sesji do portfolio – jest wgląd do wszystkich. U mnie nie przychodzicie do zwykłego zakładu fotograficznego, gdzie zatrudniony jest pracownik znający jedynie podstawy a do osoby z  bogatym doświadczeniem zarówno w swoim fachu jak i kontaktach z fotografowanymi klientami. Spędzam setki godzin przy zdjęciach, retuszu i rozmowach z klientaminigdy nie wstydzę się ze swoich zdjęć co przekłada się na to, że i również wy nie musicie się obawiać gdy przyjdzie pokazać komuś dowód, legitymację czy dyplom.

zdjecia-do-dokumentow-krolewska-7-krakow-micuda-pracownia-fotograficzna
zdjecia-do-dokumentow-krolewska-7-krakow-pracownia-fotograficzna

Wszystko zaczyna się od pasji…

Lata pracy i pasji, która doprowadziła do powstania Pracowni, do której przychodzi się do osoby, po której wiesz czego można się spodziewać – jakie robi zdjęcia i jaki będzie efekt. Do tego dochodzi wieloletnia praktyka w retuszu, która jest niezbędna przy fotografii do dokumentów, dbałość o szczegóły – wszystko wypracowane przez wiele lat.

Stosujemy retusz typu High-End – to jednoczesne perfekcyjne usunięcie niedoskonałości oraz zachowanie drobiazgowego wyczuciapozwala to zachować naturalną fakturę skóry a zarazem nieskazitelną cerę. Aby jeszcze bardziej dodać oliwy do ognia poprawiamy również włosy a także korygujemy usta, nos i oczy tak aby różnica zadowoliła ale sprawiała nienaturalnego efektu. Jak wiadomo na zdjęciu często wyglądamy inaczej niż na żywo, więc z pełną swobodą możemy sobie pozwolić na niektóre chwyty, które sprawią, że będziecie jeszcze bardziej zadowoleni z efektu!

Wszystkie zdjęcia podlegają odgórnie ustalonym aktualnym standardom, wykonujemy również niestandardowe formaty wg. wytycznych klienta. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami.

Nasza Magia:

pracownia-fotograficzna-krakow-micuda-zdjecia-do-dokumentow-retusz
Retusz
Stosujemy Retusz typu High-End - perfekcyjny retusz z dbałością o szczegóły, stosowany przy sesjach zdjęciowych, które na co dzień widzicie w gazetach. W tym wszystkim macie korekcję włosów, ust, nosa i czego jeszcze tylko dusza zapragnie.
Ilość Ujęć
Robimy kilka zdjęć póki nie osiągniemy wspólnie efektu, który Ciebie zadowoli. Pamiętaj, że warto zaufać fotografowi który swoim okiem pomoże wybrać najlepsze zdjęcie.
Jakość
Zawsze materiały dedykowane i oryginalne.
Szybkość
Lata doświadczenia pozwoliły na wypracowanie systemu który pozwala pracować nam szybko i sprawnie przy zachowaniu wysokiej jakości.
Lokalizacja
Jesteśmy zlokalizowani przy jednym z największych węzłów przesiadkowych w Krakowie. Placu inwalidów przy ulicy Królewskiej 7. Można dojechać do nas:
Tramwajem: 4, 8, 13, 14, 24
Autobusem: 139, 159, 164,169, 179, 192, 208, 501, 503, 511
Cena
Nasza cena w porównaniu do jakości i otrzymanego zdjęcia jest najniższa na rynku.
Doświadczenie
Nagromadzone lata pracy własnych projektów, współpracy z różnymi firmami pozwala osiągnąć efekt, którego się nie powstydzicie pokazując zdjęcia rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Nasza cena w porównaniu do jakości i otrzymanego zdjęcia jest najniższa na rynku!

Wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć do dokumentów: Dyplom, Dowód, Paszport, Prawo Jazdy, Legitymacja, Wiza, Karta Czasowego Pobytu, Biometryczne

Docinamy do każdego rozmiaru jaki potrzebujesz: 35x45mm, 45x65mm, 50x50mm, 30x40mm, 37x52mm…

Gratis !
Retusz typu High-End - perfekcyjny retusz z dbałością o szczegóły.
Gratis !
Wysłanie zdjęć na Twojego maila.
5 zł
Nagranie na płytę CD

Odbiór w 5 min

25 zł
8 sztuk zdjęć dokumentowych

Odbiór po 45 min

20 zł
8 sztuk zdjęć dokumentowych

Zdjęcia na następny dzień:

15 zł
8 sztuk zdjęć dokumentowych

My nie wstydzimy się swoich zdjęć a Ty ? … zmień to razem z nami…