Spacer z Fotografem
Obdaruj siebie i bliskim najlepszym prezentem … zatrzymaj czas…

Dlaczego Ja?

Wszyscy wiemy jak szybko dzieci dorastają, chociaż jesteście razem na co dzień umykają poznawać świat, cały czas w ruchu i zabawie. Są to chwile, które zbyt trudno zatrzymać na długo dlatego chciałbym się wam zaoferować ze swoją pomocą. Nieważne czy plener, czy dom możemy spędzić razem pół dnia odzwierciadlając codzienne życie na zawsze, by kiedyś gdy dzieci dorosną móc do tego wrócić. Jestem bardzo kontaktową osobą, oraz doświadczoną w pracy z dziećmi – najważniejsze by pociechy nie bały się obcej osoby i mogły swobodnie zachowywać przed obiektywem. Również jestem otwarty na wszystkie propozycje co do miejsca czy sposobu wykonania takiej sesji – jesteście fanami gór? To idziemy w góry. Pragniecie niezapomnianego pikniku? Nie ma problemu, znajdziemy najpiękniejszą łąkę jaka istnieje. Możemy nawet zrobić domowe zdjęcia, odzwierciedlić rodzinną sobotę lub niedziele – nawet z rodzinnego śniadania zrobić coś wyjątkowego.

spacer-z-fotografem-pracownia-fotograficzna-marcin-micuda-fotografia-rodzinna-11
spacer-z-fotografem-pracownia-fotograficzna-marcin-micuda-fotografia-rodzinna-micuda

Obdaruj siebie i bliskim najlepszym prezentem …

Sesje rodzinne są również świetnym pomysłem na prezent, dla dziadków lub członków rodzinnych z którymi np. ze względu na obecność nie możecie się dzielić wszystkimi chwilami. Dzięki profesjonalnej fotografii możemy sprawić, by poczuli się bliżej rodziny i podzielili waszą radość. Na parę godzin będę waszym cieniem, który nie pominie żadnej chwili, uchwyci radość, uczucia i bliskość jaka was łączy.

Spacer z Fotografem: Cena

Spacer z Fotografem
Maksymalnie 2 godzina. 20 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz wydrukowanych w formacie 15×21 .Płyta DVD również z pozostałymi ujęciami poddanymi podstawowej korekcie.
Cena: 690 zł
Zdjęcia Rodzinne Studio
Maksymalnie 1:30 godzina. 20 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz wydrukowanych w formacie 15×21. Płyta DVD również z pozostałymi ujęciami poddanymi podstawowej korekcie.
Cena: 590 zł
Sesja Plenerowa
Maksymalnie 3 godzina. 40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz wydrukowanych w formacie 15×21 w albumie tradycyjnym 20 stronicowym.Płyta DVD również z pozostałymi ujęciami poddanymi podstawowej korekcie. Dobieramy Miejsce można zabrać ze sobą kilka stylizacji dla siebie i dzieci.
Cena: 1390 zł

Oczywiście wszystko zależy od oczekiwań klienta, jestem plastyczny i dopasowuję się do Państwa potrzeb.

Pracownia Fotograficzna
Fotograf Marcin Micuda