Sesja Narzeczeńska
Nie bój się uczuć, nie bój się siebie...

Dlaczego Ja?

Pierwszym punktem, który sprawi że wasza sesja narzeczeńska będzie tym czego chcecie to jesteście właśnie Wy oraz ja, fotograf. To jedna taka okazja aby uhonorować swoją miłość w taki sposób i wszyscy musimy być pewni, że właśnie o to chodzi. Dlatego przed sesją musimy usiąść we troje, musicie dać odrobinę poznać samych siebie i historię waszej miłości – to naprawdę ważne by potem to samo odzwierciedlić na papierze, bez słów i komentarzy – sam obraz musi być w stanie okazać siłę uczucia i nierozerwalności między wami.

sesja-narzeczenska-pracownia-fotograficzna-dla-par-for-love-36
sesja-narzeczenska-pracownia-fotograficzna-dla-par-for-love-57

Nie bój się uczuć, nie bój się siebie.

Jako profesjonalista nie jestem w stanie po prostu wziąć aparatu i robić zdjęcia sztywno ustawiając was do każdego kolejnego kadru. Choć wiem, że otwarcie się przed obcym człowiekiem bywa czasem krępujące ale musicie spojrzeć na mnie jak na narzędzie, które tylko rejestruje wasze wnętrza, uczucia. Gdy sami się otworzycie nie potrzebujemy już pozowania, szukania pomysłów – sami wszystko tworzycie a tylko ja nadążam z aparatem za wami. Jeśli jesteście szaloną parą lub macie innowacyjne pomysłu nie musicie się również obawiać o dobór miejsca bo jestem w stanie wejść na każdy szczyt byleby tylko sesja była zadowalająca w 100%!

Sesja Narzeczeńska: Cena

Studio
Maksymalnie 2 godzina. 20 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz wydrukowanych w formacie 15×21. Płyta DVD również z pozostałymi ujęciami poddanymi podstawowej korekcie.
Cena: 690 zł
Plener
Maksymalnie 3 godzina. 40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz wydrukowanych w formacie 15×21 w albumie tradycyjnym 20 stronicowym. Płyta DVD również z pozostałymi ujęciami poddanymi podstawowej korekcie.
koszt: 1390 zł
Sesja w dowolniej stylizacji
Maksymalnie 8 godzin liczonych łącznie z przygotowaniem. 40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz wydrukowanych w formacie 15×21 oraz resztę zdjęć poddanych podstawowej korekcie na płycie DVD. Dodatkowy album z sesji plenerowej 20 stronicowy.
Cena: Ustalana indywidualnie

Jestem otwarty i na tyle elastyczny na wasze propozycję, że na pewno razem stworzymy coś pięknego.

Pokaż więcej...
Pracownia Fotograficzna
Fotograf Marcin Micuda