Plener Ślubny
To niczym „tak” okazane w uwiecznionych aparatem chwilach.

Fotografia ślubna w plenerze to zawarcie na zdjęciach całej historii pary młodej. To niczym „tak” okazane w uwiecznionych aparatem chwilach.

Plener ślubny to zupełnie inna pamiątka niż zdjęcia z samego ślubu. To nie są spontaniczne chwile, które choć zawsze planowane wypadają zupełnie inaczej. Nad plenerem w przeciwieństwie do samej ceremonii możemy zapanować, stworzyć taką historię jaką pragniemy. Historię waszej miłości, pokazaną w chwilach i miejscach, które są w stanie ją odzwierciedlić.

Tu nie chodzi o to, by wybrać ładne miejsce i zapełnić tło, bo zdjęcia z duszą możemy zrobić w zwykłej piwnicy lub na pustyni gdzie nie ma nic prócz linii horyzontu, nieba i piasku – to wasze uczucie jest zarazem tłem jak i motywem przewodnim. Nie ma żadnego schematu na sesję plenerową, każda jest inna bo i związki są inne. Może być to sesja glamour jeśli taki klimat wam odpowiada, może być to sesja w lesie, górach, na boisku, spontaniczna i szalona. Jestem otwarty na wszystkie pomysły a jeśli nie jesteście pewni na co się zdecydować, wystarczy umówić się na kawę i wszystko omówimy aby nakierować się na satysfakcjonujący pomysł.

plener-slubny-pracownia-fotograficzna-micuda-88
plener-slubny-pracownia-fotograficzna-micuda-8

Nie wstydźcie się nikomu pokazać swoich uczuć…

Sugeruję nie idźcie za radami innych co wypada a co nie, bądźcie sobą i nie ukrywajcie swojej miłości, pokażcie ją taką jaką jest naprawdę – to gwarancja w 100% udanych zdjęć i niezapomnianej przygody.

Plener Ślubny: Koszt Realizacji

Plener w dniu Ślubu:
Stanowczo odradzam taki system pracy, jak wiemy dzień Ślubu bywa bardzo zakręcony i wyrwać was chociaż na godzinę staje się wyzwaniem.
Maksymalnie 1 godzina. 12 zdjęć poddanych autorskiej obróbce oraz wydrukowanych w formacie 15×21. Płyta DVD.
Cena: 390 zł
Plener w innym dniu:
Maksymalnie 3 godzina. 40 zdjęć poddanych autorskiej. Płyta DVD. Dodatkowa FotoKsięga (10 rozkładówek) lub Album z sesji plenerowej 40 stron.
Oczywiście jak to u mnie jest sami wybieracie swój rodzaj Albumu.
Cena: 1290 zł
Plener Górski
Maksymalnie 12 godzin liczonych z dojazdem. 40 zdjęć poddanych autorskiej. Płyta DVD. Dodatkowa FotoKsięga (10 rozkładówek) lub Album z sesji plenerowej 40 stron. .
Oczywiście jak to u mnie jest sami wybieracie swój rodzaj Albumu.
Cena: 1890 zł
Sesja poślubna w dowolniej stylizacji:
Maksymalnie 8 godzin liczonych łącznie z przygotowaniem. 40 zdjęć poddanych autorskiej. Płyta DVD. Dodatkowa FotoKsięga (10 rozkładówek) lub Album z sesji plenerowej 40 stron. .
Oczywiście jak to u mnie jest sami wybieracie swój rodzaj Albumu.
Cena: Ustalana Indywidualnie

Dodatkowe Informacje

Ile zdjęć Otrzymujemy ?
- Wszystkie dobrze wykonane fotografie poddane podstawowej korekcie oraz zdjęcia wyselekcjonowane pod obróbkę Autorską.
- Otrzymujecie 1x Elegancą płytę DVD ze wszystkim zdjęciami.
Czy Fotografie są poddawane Korekcie ?
Wszystkie zdjęcie jakie otrzymujecie przechodzę etap kadrowania i autorskiej obróbki barwnej.
Dodatkowo fotografie, które znajdą się w albumie przechodzą również pełny Retusz.
Otrzymamy Album ze zdjęciami ?
- Dostajecie możliwość stworzenia sobie indywidualnego Albumu Tradycyjnego 20 Kart (40 stron), sami decydujecie jak będzie wyglądał.
- Wielkość Albumu: 30 x 30 cm, po otwarciu 30 x 60 cm.
- Wypełniony zdjęciami (40 Fotografii) formatu 15 x 23 cm.
- Możecie również zamienić Swój Album na Foto-Księga (10 rozkładówek) 20 stron. Oczywiście sposób indywidualnego dopasowania zostaje taki sam.

Oczywiście jest to sztywny plan, którego nie koniecznie musimy się trzymać. Jeśli zależy Wam na różnorodności kadrów jeszcze innego spojrzenia to możemy ściągnąć drugiego fotografa z którym współpracuje. Najpierw chciałbym was poznać porozmawiać dowiedzieć się od was czego oczekujecie i w ten sposób przygotować dla Was satysfakcjonującą ofertę. Zapraszam!

Pracownia Fotograficzna
Fotograf Marcin Micuda